hucanie v hlave neprijemne

Príspevok v téme: hucanie v hlave neprijemne
jonkon

mam 23 rokov,asi pred 3ma rokmi mi zacalo hucat v hlave tak tuto zimu som bol doma a chcel som to riesit.Isiel som za neurologom ten ma poslal na rtg chrbtice krcnej ale nic nezistili ,potom som bol na takom pristori na hlavu a znova nic,bol som poslany aj na vysetrenie hlavy kde ma davali do takeho velkeho pristroja a opat vsetko v poriadku ,pre istotu som isiel aj k usnej a vsetko v poriadku. Cez den to velmi nevnimam ale vecer a rano to citim dost naozaj neviem co mam robit

EEEEEEEE

Zdravim,aj ja mam problem s hucanim v hlave na lavej strane vzadu a tiez ma boli lava noha,neviem ci to ma spolu suvis,usne mam v poriadku a cakaju ma dalsie vysetrenia,zatial mam predpisany tebokan,Ten kto to ma vie ake to je neprijemne a ktomu este strach ci nemam upchatu cievu alebo nieco vazne,no hruza,ale zaujimave je,ze niekedy mi huci cele dni potom zas par dni nic,v kazdom pripade je to velmi neprijemne,ked vsetko absolvujem tak sa ozvem,zatial sa majte a drzme sa

sjanne

jonkon: Ahoj. Mám problémy s hučaním v hlave ako Ty. Ja som však mala minulý rok ťažku depresiu,tak to asi bude z toho. Bolo som tiež na ušnom, neuroblogickom vyšetrení, kde nič nezistili. Dokonca som mala aj CT hlavy - tiež všetko v poriadku. Je to veľmi nepríjemné, to TI verím, pretože ja s tým zápasím tiež. Jedine čo ma drží, aby som sa z toho nezbláznila su antidepresíva, lebo aj ked by som už ich nemusela užívať,tak kvôli tomu hučaniu musím, ako mi povedala lekárka. Cez deň sa ako tak snažím, ale večer je to hrozné, zase len musím zobrať tabletku, aby som mohla zaspať. Niekedy mám pocit, že je to dokonca horšie, ale všetci ma povzbudzujú, že musím veriť, že bude lepšie. Viem, že takí ako Ty s podobným problém vedia o čom to je. Tak len treba dúfať, že bude lepšie. Ja beriem ešte na prekrvenie mozgu Tebokan a čo Ty? nič Ti neodporučili užívať?

jonkon

Doma zo zahranicia na viac ako 3 mesiace.V zahranici kopa stresu,zle ubytovania a podobne zrejme si to vyziadalo nasledky,teraz s kopou penazi ale s nepokojom v hlave.Zajtra sa pojdem objednat k druhemu neurologovi a vyziadam si dalsie vysetrenia

orgi

Asi ti nerobili vysetrenia dokladne, pretoze to bude pravdepodobne porucha vnutorneho ucha alebo neurologicky problem. ked hovoris, ze si bol doma, aby ti urobili vysetrenie, co tym myslis? Doma zo zahranicia alebo doma z mesta kde studujes/pracujes?