Kolko zarabate?

jajka001_

zijeme v trhovej ekonomike. neviem preco to stale ludia nevedia pochopit, ze ak cena ich prace je nizka, nezarobia. uz davno tu nie je komunizmus aby kazdy v kazdej praci zarobil tolko aby sa mal dobre.

sweater

mimochodom co sa tu vsetci odvolavate na smetiarov :D, zarabaju celkom slusne pretoze za malo prachov by im to nikto nerobil, vola sa to tzv. kompenzacia :)

jajka001_

lulu, menila by si s nimi? myslis ze len v afrike su chudobni?
ked ti nestaci, chod do bohatsej krajiny. ber zivot taky aky je. ak chces zarobit viac, nestazuj sa, zariad sa podla toho.

bingham

lulu...a preco by som mal...nie dakujem...az taky zly nie som :P

a to som myslel vazne...ked je clovek mlady...tak sa tu daju zarobit peniaze... ;)

jankaaaaaaaaa

bingham platy na vychode a na zapade su takmer rovnake, co zarobi clovek na zapade navyse, minie na najomne, kedze su to je tam drahsie. takze ja na tvojom miesta sa vlemi s platom 1000e nevtahujem.
a pozicia ako predavacka, upratovacka, kucharka a pod. ma minimalnu mzdu aj na vychode aj na zapade aj na strede. a ta minimalka je vsade uplne rovnaka

jajka001_

hej, ta špina, bordel, nekulturnost a preľudnenosť a piatočné zápchy su daňou za tie relatívne vysoké zárobky :)

Lulu2011

jajka - ale aspon tam maju teplo a mozu byvat vonku ked nemaju na najom, ja byvat vonku nemozem :p uprimne odvolavat sa na najhorsie je nezmysel

Lulu2011

jankaaa - ved o to ide, nehovoriac kolko bezdomovcov sa nakopilo, ani sa necudujem, ved ked clovek zarobi minimum, ani vsetko nepoplati, tiez si vsimam dalsiu vec "deti" su aj do 30tky doma s rodicmi, s partnermi, lebo sa nemozu osamostatnit pri dnesnych platoch