Kolko zarabate?

bingham

ved som ti pisal...ze je to jednoznacne lepsie...ako byt v podnajme...presne kvoli tomu...ze uz to raz bude synove...pokial to teda bude splacat...tak drzim palce...aby sa nic nestalo... :))

a ano...mozno raz bude pisat na fore :DD

Lulu2011

bingham - a co sme mali robit? byvat v kartonoch na ulici? si srandista :D za podnajom by som dala len o cosi menej a do buducna by som nemala vlastne byvanie, to vkladanie penazi by bolo uz uplne na nic, tak aspon byt ostane raz synovi a bude pisat do nejakeho fora, ze ma stastie, lebo ma byt :))

bingham

ale to uz bolo na vas...ze ste si ju zobrali....ale tak zase urcite lepsie ako byt v podnajme...to je uplna blbost...to mozu urobti mozno studenti...ktory su na byt 4...alebo tak...inak...je to nezmysel...

a zase neni to vsetko take jednoduche...aj ked som jedinacik...neni som v rodine sam...takze tak :)

Lulu2011

bingham - no vidis, vedela som, preco si taky psokojny :) keby som ja mala taku moznost, do tejto temy s takou horlivostou ani nepachnem, keby sme nemali vysoku hypoteku, zijeme poskromnejsie, alebo bez triasky co bude zajtra, mas stastie, mat byt len tak je velke stastie, nemas utisnutu obruc okolo hlavy na 30 rokov

Lulu2011

jajka - esteze ten net je, je sa kde vyplakat :p a ked nebude na jedlo, nevadi, nejake zasoby male tukove mam, asponze tu anorexiu nemam, tak par týždnov vydrzim a ozaj vraj zobranim sa da zarobit 700-1000 eur mesacne, robili prieskum baba sa prezliekla a vyzobrala viac akoo by zarobila, no, ale teraz je na to zima :p

Lulu2011

bigham - tak potom si podedil byt, alebo zijes v podnajme, co je tiez rovnake oplieskavanie penazi, alebo s rodicmi, alebo v jaskyni :p tak si vyber

jajka001_

nie je tu infrastruktura. uz po revolucii o tom hovorili ze treba spravit cesty aby sa sem dostal kapital zo zapadu, ze treba rozvijat turizmus, vyvazat tovar...rozdiely sa stale prehlbuju