Nadmerné potenie

Príspevok v téme: Nadmerné potenie
m4a8r12

Ahojte. Ak viete, čo je dobré na nadmerné potenie, bola by som rada, ak by ste mi poradili. Potím sa už aspoň 10 rokov, a to veľmi intenzívne. Ruky, nohy a podpazušie, samá voda. Nikomu ani ruku podať nemôžem, nosím vreckovku, stále len utieranie sa. Topánky nemôžem všetky, lebo sa mi šmýka. Už som z toho zúfalá. Bola som s tým aj u dokotorky, či nemám štítnu žlazu zlú, ale nemám. Vraj sa tak niektorí ľudia potia a ja som zdravá. Skúšala som aj čaje, masti, no nič, Veľmi vás všetkých prosím, poradte mi. Ďakujem

draslik

chcem sa vas opytat,ci pri takom nadmerom poteninemate aj nizku hladinu draslika.nakolko ja sa tiez dost potim,vzdy homam malo,pod normou a pritom beriemuz roky denno-denne tablety draslikove a nic.stale homammalo.pripisuju to tomu poteniu,ze ho tym vylucujem.

pot samy pot

ani nevies ako ta chapem...
Potom sa tak strastne, hlavne v stresovych situaciach. Urcite je to vsetko psychicke. Je to hrozne.
Topanky nosim len od firmy Geox, su senzacne a nepoti sa tak noha. Ruky neviem ani sama a pod pazu... no ja som to uz teraz skusila s botoxom a je to parada, ale urcite to nieje najzdravsie... Ale velmi ucinne. Posobi to v podstate hned a potrva az jeden rok.

avonka

na podpazusie urcite zaberie driclor.. aspon od mokrych kruhov ta uchrani.. no a na ruky,nohy neviem..myslim ze uz to mas aj psychicke. a mas stale obavu z toho.. skus terapiu