Stent oblicka tehotenstvo

Príspevok v téme: Stent oblicka tehotenstvo
tana_2

Som v 27tt. a mam zavedeny stent-hadicka,ktora vedie cez mocovy mechur a medzi oblicku.Chcela by som vediet ci uz ste to niektora mali a ako ste to vydrzali.Ja mam posledne dni pocit,ze mi spadne brucho a pri moceni a chodzi niekedy aj pri sedeni ma tam dole pali.Nemate nejake vyskusane kremy,gely,alebo nejake babske rady,ktore zaberaju?Dakujem za kazdu radu.

tana_2

Noahojte kocky dlho som sa neozvala,ale nestiham a ked mam kus casu tak som rada,ze sedeim.No ja som vcera prisla z nemocnice lezala som na urologii zase ta debilna oblicka v nedelu v noci sme volali sanitku som myslela,ze umrem aj som chcela vracala som jak pohan.Uz som sa zlakla,ze mi budu musiet zase zavdzat ten prekliaty stent lebo zvazovali aj taku moznost,ale nakoniec som tam mala kamen,ktory mi rozbili chvalabohu v celkovej narkoze.Aj keby mi chceli dat stent uz by som to odmietla.Taze nam sa dari.Lekar ma potesil ked mi povedal,ze sa mi to moze zopakovat mam ist na nejake vysetrenia ku svojej obvodnej tak som zvedava clovek ked sa raz dostane ku lekarke tak furt mu daco najdu.
Maly sa ma fajn uz ho aj prikrmujem mam asi slabe mlieko pretoze kojila som ho aj hodinu a on bol stale hladny tiez je zlaty dufam,ze mu to vydrzi v noci sa zobudi raz takze pohodicka.Uz ti musim poslat fotku,ale musim sa dostat k normalnemu pocitacu najskor sa mi to podari az v septembri ked budu chalani v skoleke budem mat konecne aj kusok casu.
No a vy ako sa mate dufam,ze ste zdrave.A co bio-otec uz videl malu?Nejavi nijaky zaujem?Ked nechces nemusis mi na to odpovedat.Tak sa zatial majte.A drzte sa.

lienka2v1

No my sa mame super mala rastie ako z vody mlieka mam dost v jednomprsniku malo aledruhy vykryva aj za tamten.mala uz vazi 4kg ale dlha je po nom a poriadne.spinkame zatial ok ani nieviem niekedy ze ju mam sem tam ked na nu kuknem neverim ze daco take uzasne a krasne zo mna vyslo.poslem foto aj ty mne mail policajtka2@azet.sk nech vidim tvojho maleho ze uz ma sona frajera hej.idme ja off unavena som poslem foto a idem lahnut spat tak sa majte a papajte nech priberate nech je z neho chlap ako sa patri

tana_2

No tak to bud rada.Jak ti fajne,ze si na nej nic nemala vies co ja si ju normalne odfotim a ti poslem.Aj ty by si mi uz mohla poslat fotku malej.
Mne mal tiez vyberat taky mlady v okuliaroch,ale kym som ho cakala prisiel dalsi mlady,ze on mi ho vyberie chudak musel riadne olutovat,ze sa na to dal.Ale chvalabohu uz to mame zasebou.
A co mala aka je necha ta aj vyspat este ju kojis?Ja som bola dnes v poradni tak mam asi slabe mlieko lebo maly malo pribral hranicne za tyzden by mal 150g-300g a Hugo pribral 160g tak dufam,ze vydrzime chcela by som ho kojit aspon pol roka.Taze tak.A vz ako?

lienka2v1

jezis moja to fakt smmola v tvojom pripade .chuderka si si musela tolko s tou hadickou vytrpiet.nie mne za ziva bez vsetkeho vyberali ale ja som tam nemala nic tak mne to slo ako po masle tiez taky mlady mi robil s okuliarmi ta mali dobru naladu.hadicku mi nenechali na pamiatku.dufam ze si uz ok.

tana_2

Dakujem.Tebe dali celkovu narkozu?Ja som sa tam vyrevala vyse pol hodiny nemohol mi to vybrat mala som to strasne od soli boze zasolene jak v solnej jaskyni.Doktora oblieval pot sa z neho lialo jak keby ho niekto oblial som myslela,ze tam odpadne robil mi to taky mlady doktor.Vraveli,ze este nevideli tolko kamena tam.Nemohol mi to chytit s kliestami,ze nemaju vecsie ci co potom,ze musi so zbyjackou ci to je taky zvuk jak ked vonku rozbyjaju chodniky.Rozbyjal,rozbyjal,ja vyrevovala stiskla sestricku,plakala a vtom vypli elektriku a doktor vravi tak toto sa uz neda nazvat smolou.No proste des a hruza fakt horsie jak porod.Som im vravela ked kusok nechal,ze nech mi to tam nechaju.Dali mi infuzku od bolesti,ale to nic.Ked mi to konecne vybrali tak mi dali este folej-to je ten sacok s hadickou na moc vravel,ze by som nevydrzala jak by ma to strasne stipalo.Chvalabohu uz to mam za sebou.sestricka sa pytala ci si to chcem nechat tak mi to dala do takej krabicky.Konecne to uz mam za sebou.

lienka2v1

no tak gratulujem hej uz mam vonku ale ja som sa na sale osmiala nebolelo akurat kojim malu obed asdi na veceru bo nechce spat idem potom napisem viac

tana_2

Ahoj no vcera nas pustili.Maly sa narodil 13.7.o 18:00 s mieramy 3800g a 53cm a vola sa Hugo tiez na sekciu s stredu som bola vybrat stent otras,horza...vyrevala som sa tam vyse pol hodinz nemohli mi ho vybrat lebo bol strasne zasoleny.A ty ako uz ho mas vonku?

lienka2v1

Ahojky tak uz mam dnes aj po krste chvala Bohu. Vsetko bolokrasne ale smutne no co uz s malou to zvladneme aj bez jej otca. V stredu idem do PO idem domonobloku byret stent uz som objednana . inak da sa to ja pod narkozou vybrat ja som asi ze bez uz mi to je jedno pomaly uz aj som si na bolest zvykla cez to vsetko. zajtra poslem foto malej. tak zatim zajtra napisem viac uz som unavena tak idem ja haji papappaap