Ktory parfem je najlepsi?

wilka

Zdravim, ja mam jeden velmi dobry typ na namiesanie individualnej vone pre kazdeho na mieru. Mozete si vybrat k tomu vlastne meno, logo, krabicku a flakon...
Originalita, idnividualnost, kreativita..
a tvoj vlastny parfem je na svete.
Vhodne ako darcek na sviatok, valentina, svadbu...alebo len tak pre potesenie.

Ak Vás to zaujalo kontaktujte ma na:
wiliama1@azet.sk

fonia

U mna je zaujimave, ze ked si kupim novu vonu, pouzivam ju a potom sa k chcem vratit k predoslej, uz sa mi zda zla. Bud mi nevonia, zda sa mi prisilna, prisladka. Neviete preco, ked predtym som ju skoro denne nosila nejaku dobu? Lebo idem stale k lepsej voni? Teraz mam Davidoff, predtym som mala Gin Tonic, predtym Puma Aqua. Predtym som pouzivala nezname znacky, ale vona nebola zla. Teraz sa mi aj zapacili Mochino Funny a Bvlgari Green. Paci sa mi aj, ked nevoniam rovnakou vonavkou ako vsetky zeny v okoli. A paci sa mi, ked kazdy clovek ma svoju specificku vonu z vonavky.

goukagb

ahoj je jedno aku vonavku si vyberiete ale je dolezite za aku cenu ju kupite..AK mate zaujem o originalnu vonavku kontaktujte ma a ja vam spravim cenu garantujem nizsiu ako v obchodoch.goukagb@azet.sk .inak odporucam ralph lauren Notorious:}

olik

to je velmo individualne treba len skúšať, každému sadne niečo iné:-)je luubim mex nice,vsteky vone od moschina a na zimu kate moss:-)

aeshly

ja parfumy nekupujem. vôbec ich nepoužívam, nemám tú potrebu, no ešte dávnejšie som dostala ako darček vôňu od chupa chups, tú bordovú, mám ju doteraz a páči sa mi ako vonia.