Trpnutie lavej casti tela

Príspevok v téme: Trpnutie lavej casti tela
Deeee

Ahojte, dnes sa mi stala cudna vec. Zrazu som zacala zle vidiet s lavym okom, akoby sm sa pozerala cez nejaku clonu, ale nepripisovala som tomu nejaku dolezitost, myslela som si, ze je to z osvetlenia miestnosti a po par minutach to ustupilo. Po pol hodine mi zacala trpnut lava ruka, najprv len konceky prstov a postupne to preslo na cele zapastie. Trpla a akoby sa nejako stahovala. Tiez mi strpla lava polovica pier a potom aj lava polovica tvare a vtedy sa vratilo zasa to zle videnie. Trvalo to asi pol hodinu a potom ma strasne rozbolela hlava. Neviete co to moze byt? Mam ist k obvodnej nech ma posle k neurologovi? Alebo si to nemam vsimat. Poradte

jesika

Deeee,tak mne sa toto už stalo.Mala som vtedy zvyšeny tlak asi 180 na 120 a išla som samozrejme k lekarovi a hned mi pichli magnezium.A aj uživam tabletky magnezium.Možeš si hned aj dať.Ale utčite zajdi k lekarovi.Je to viacmenej zo stresu,vypetia ktore teraz preživaš.Ale može to mať ešte aj inu pričinu ktoru s lekarom budete spolu hladať.Ja mam aj problemy s chrbticou.Držim ti palce a chod k lekarovi neber to na lahku vahu može sa to opakovať.Magnezium pomaha.

leer

Tvoj stav sa nazyva MIGRENA. Prezivas obdobie stresu , vypatia ? Takto sa presne prejavuje. Najlepsie je ist samozrejme neurologovi, ten Ti pichne Magnezium. Mozez si dat Magnezium aj v tabletach. Urcite Ti neuskodi.

pre deee

Myslim, že to suvisi so stresom..sestra mala niečo podobne, ale ona mala aj hlieny veli upchate v dutinach a tie jej tlačili smerom hore na hlavu a preto tiež mala-vypadky reči a tak..

Deeee

schrbticou ani nie, aj ked v poslednej dobe dostava zabrat, pisala som diplomovku....stale som len sedela, a teraz sa ucim na statnice, takze tiez vacsinou sedim

Deeee

teraz sa citim fajn, este ma trosku bolihlava, ale uz malinko, dala som si quarelin.Ale pamatam sa, zenieco podobne sa mi uz stalo, ked som mala asi tak 13 rokov, to som vtedy ani hovorit poriadne nevedla, bolo to intenzivnejsie, ale nic som s tym vtedy nerobila. Teraz mam 26 a zlakla som sa