Je menštruácia nutná ?

Príspevok v téme: Je menštruácia nutná ?
sabinka99

Menštruácia je veľmi úzko spojená s konzumáciou živočíšnych produktov.
Zvieratá vo voľnej prírode menštruáciu nepoznajú,ani ľudiopi.
Dopustil sa teda stvoriteľ chyby,keď
ženám toto bremeno nadelil ?
Nie,chybu robíme opäť mi,ľudia,lebo
organizmus si vždy pre uložené nánosy
hľadá nejaký východ a mesačné krvácanie
je vitálnym ventilom.
Takže stačí nejesť mäso :-)

delphia

menstruaciou sa organizmus nedetoxikuje, ale odplavuje sa odumreta vrchna sliznica maternice,v ktorej nedoslo k uhniezdeniu oplodneneho vajicka. to vsetko je riadene hormonalnou cinnostou. pri olupovani slinice dochadza ku krvacaniu z kapilar a vyplaveniu odlupnutej sliznice.

kiki na

a čo ako sa potom dostávajú chlapské uložené nánosy von z tela? ejakulátom? :DDDD (sry nechcela som byť až taká úchylno-úprimná)

kiki na

och bože... koľko máš rokov? a prečo by mala byť menštruácia taká hrozná? a s kade si prišla na tu blbosť s vegetarianstvom?
ja som vegetarianka, a "mávam to" každý mesiac (samozrejme niake odchylky sú:) , a podľa mňa to nie je take hrozné, veď je to každomesačná detoxikačná kúra, a ešte aj zadarmo:) samozrejme, nie bohvieako príjemná, uznávam,ale dá sa to prežiť.... a mne sa páči že počas "toho" sa dá tak dobre zamýšľať o ženskosti, ale to ma zase asi po čase prejde :D:D

oh no

ty kokos tak takuto blbost som ešte v zivote nepocula....fuuuh..tak toto bola supa....neviem ci to je smiesne,,skorej zarazajuce