ssseeexxx...

severanka

eleonora: nemohla si 5 dní po menzese dostať ďalší menzes, zrejme to krvácanie bolo ako následok užitia Escapelle...
k tým spermicídom, ak ťa to zaujíma: www.pharmatex.sk

eleonora

..este musim poznamenat ze ja som tie mesiaciky mala od 13.4. a potom som zi zobrala tabletku \"po\" ,cize o 5 dni som dostala dalsie mesiaciky...a potom sa nam stala tato nehoda o ktorej pisem...

eleonora

PRE niekto: a mozem sa opytat co ten spermicid je este som nepocula...to je nejaky gel alebo tak?ako sa pouziiva?

eleonora

PRE niekto:....takze to znamena ze aj ked napr dajme tomu sli spermie do mna tehotna byt nemusim????..inak dakujem:)

severanka

Nezabráni mu úplne v každom prípade - je tým účinnejšia, čím skôr po styku sa užije. Escapelle zabráni asi 84% očakávaných tehotenstiev, keď sa 1 tableta užije v priebehu 72 hodín po nechránenom pohlavnom styku. - to je tam napísané a znamená to asi toľko... zabráni 84% tehotenstvám, vzhľadom k tomu, že nie všetky ženy berú tú tabletku v rovnakom čase od nechr. styku - tzn. čím neskôr , tym menšia šanca na to, že nezaberie... ak sa vezme do 24 hodín, povedala by som, že je tam takmer 100% šanca, potom sa to už začína značne zmenšovať (tá šanca) a po 48 hodinách to už rapídne klesá...
preto je tam napísané, že zabráni asi 84% tehotenstvám...