caste mocenie-psychologicky problem???

Príspevok v téme: caste mocenie-psychologicky problem???
monita22

Dobry den,
Prosim Vas skuste mi poradit. STrasne casto chodim na malu, uz je to asi 4 roky takto minimalne. Zaujimave je ze najma v podvecernych a vecernych hodinach. Kym lahem do postele musim sa ist min. 5-10x vycikat a ked uz konecne lezim v posteli este zo 5-8x vstanem znova. Je to ubijajuce. Snazila som sa neist, zadrźat, vraviet si,ze si to isto len nehaovaram a nic...DOst ma to obmedzuje. Prosim pordate mi.
Minuly rok mi po vysetreni mocu povedali ze je OK. Tak co mi teda je?
Dakujem

babuci

Odkial si vlastne ani nie to je potrebné vedieť ale kde si bol na vyšetrení?Máš adresu,meno alebo nejaký kontakt?Aké je to vyšetrenie??

.....

Tie lieky sú na lekársky predpis, chcel mi ich predpísať urológ. Práve dnes som bola na jednom vyšetrení. . Je to medicínska diagnostika chorôb robená pomocou špeciálneho elektroakupunktúrnrho prístroja. Dokáže diagnostikovať všetky choroby (musím priznať, že naozaj to, čo mi vyšlo je pravda). Lekárka sa ma aj pýtala, či mám problém s častým močením, že vraj jej to prístroj ukazuje. Na každú chorobu predpisujú lieky - prírodné. Aj na tento problém mi ponúkla liek. Využívajú alternatívnu medicínu. Stojí 20 eur. Zatiaľ som sa nerozhodla, ale asi vyskúšam, veď vždy je to lepšie, ako chodiť cikať každú chvíľu.

jaa22

..... - a ake su tie lieky na znizenie tvorby mocu? su na predpis, alebo sa daju kupit v lekarni aj normalne? dakujem..
ja neviem, tiez mam podobny problem, ale u mna je to skor psychicke..mne sa raz stalo ze som vypila kavu-ta je mocopudna a sla som nasledne v buse asi 50km. myslela som ze to uz neudrzim, tak hrozne to namna prislo. to bol hrozny pocit,autobus plny ludi, normalne som sa bala ze co ak sa mi stane daky trapas a nestihnem utekat az na wc kdesi na opycny konec mesta..ale nastastie som dobehla, ale ludia ja mam odvtedy hrozny strach...ja uz ked mam niekam ist sa bojim ze co ak sa mi zase bude chciet a nebude pobliz wc..no hrozne daco, sa bojim uz niekde chodit a radsej ani cely den nepijem skoro nic aby sa mi nechcelo...

.....

No, tak s tým čajom trochu prestaň, ja keď ho vypijem, tak asi hodinu chodím "čúrať". Inak ho mám veľmi rada, tak si občas dám, ale nie večer. A okrem toho som ešte zmenila spanie,..presťahovala som sa do inej izby, kde je o 2 stupne teplejšie. Teplota v noci je odporúčaná okolo 18 stupňov, ale ja potrebujem okolo 22,23. Bylinky som nemala na mysli nejaké konkrétne, neviem.....skús pohľadať niečo...ja mám len knihu zdravie z božej lekárne, tu je dosť veľa na obličky a močové cesty...určite niečo nájdeš. Ale zatiaľ skús ten pitný režim, mne pomohol. (aspoň 1, 1,5 litra tekutín doobeda, potom skoro nič, len ak budeš smädná, ja ani k večeri nič nepijem - zo začiatku to nepôjde, organizmus si musí zvyknúť). Minerálky sú v pohode.

.....

Ja si nemyslím, že na WC ti treba z psychyckého problému. Ja tiež potrebujem často na Wc-ko. Keď idem spať, tak tiež musím aspoň 1-2 krát opäť. Bola som u lekára, vraj je to OK. Cesta do práce mi trvá 10 minút, doma idem...a hneď v práci musím zase. Riešim ---vodu pijem doobeda (ráno keď vstanem hneď 2 poháre vody, o pol hodiny ďalší..do 8.00 trištvrte litra vody....do obeda ďalší pitný režim, po obede už veľa nepijem).Mám aj veľmi studené nohy, niekedy si ich osprchujem teplou vodou. Káva a čaj majú močopudné účinky - nepijem. Existujú aj lieky na zníženie tvorby moču, lekár mi ich odporúčal, ale nakoľko to nie je u mňa až také zlé, tak som ich nebrala. (vraj pokým nechodíš na záchod každých 5 minút denne je to OK). Ty máš zvýšenú produkciu tvorby moču - neskúšala si nejaké bylinky???

monita22

Ach no gynekologicka vravela ze som uplne v poriadku.SOm zufala...musi to ybt psychika.len chcem vedeit ci psycholog pomoze :D