90 dnovka od 11.5.2009

marulka

akoby som to pisala ja,všetko na mňa sedí,tak teraz už žiadne potom,ale ideme do toho,ukažeme všetkym že sa to dá.

huba-buba

Ved aj ja mam slabu volu...
Od zajtra chudnem uz par mesiacov :-D
Ale teraz uz som sa pevne rozhodla a dufam ze to vydrzim aj ked mozno nie tak striktne ako by sa malo,ale vydrzim :-D

marulka

ahojte kočky,ja už tiež chcem niečo so sebou robiť,ale akosi mám strašne slabu vôľu.Skusim sa k vám od pondelka pridať.Hadám to spolu zvládneme.Držím nám palce.Veď leto je už tak blízko...

huba-buba

Ved ani ja nejako diety neuznavam, ani som este nijaku neskusala, ale tato ma celkom zaujala, pretoze by som chcela zmenit moje stravovacie navyky a toto ma mozno nakopne.
Ja mam 172cm a vazim okolo 74-75 kil. Najradsej by som mala 60, ale vravim, nejde mi ani tak o vahu ako o postavu :-D

maria...

ja by som tiez chcela schudnut 20 kil zo 75 na 55 a ty ako si na tom s vahou?
ale ja sa budem snazit zdravo stravovavat a vela cvicit lebo ja na taketo diety niesom :)

huba-buba

zuzic, kolko sa da schudnut je individualne, niekto schudne 5 kil, niekto 15...
Je tu o tom uz dost diskusii kde to je opisane, alebo si daj v google hladat 90 dnova rozlisovacia dieta, myslim ze hned na prvych 2 strankach sa dozvies to najdolezitejsie :-)

huba-buba

Noo... ja by som rada aspon tych 10 kg, ale mne nejde ani tak o vahu ako o zbavenie sa tych hnusnych fald hlavne na bruchu :-D
Som zvedava, ako dlho to vydrzim ja a ci sa mi to bude darit drzat tak striktne ako by sa malo :-) Ale budem sa snazit...