Herpes na perach

Príspevok v téme: Herpes na perach
Zinok

Ahojte,

chcel by som sa Vas opytat, ked ma niekto herpes na perach, viem, ze ho uz bude mat na cely zivot. Ale kedy je prenosny?? Iba ked ma ten symptom na perach, alebo je prenosny aj ked infikovany clovek nema symptomi?? A nemyslim len pri bozkavani, ale aj pri oralnom sexe.

Vopred dakujem za odpovede.

Zinok

Dakujem Vam velmi pekne.)) Cizee kazdy ma vo svojom tele ten virus HSV1 ?? Czize herpes myslim?? Kedze ja som to ani raz nemal, je mozne ze to mam, ale somlen prenasacom?

mel6662

Ahoj.Virus herpes ma vo svojom tele kazdy,ale nie u kazdeho sa aj prejavi,niekto ho moze iba prenasat.cize ak ho mas na pere,vtedy by som oral ani bozkavanie velmi neskusala.Ale ked ho prave nemas tak nieje problem.

cattarins

No ked mas herpes, tak radsej ziaden oral, mne tak partner robil a tam dole sa mi urobili hned dva...nebolo to velmi prijemne, no potom mi predpisal gynekolog Framykoin a o tri dni to bolo prec

bubinka WW

Ahoj Zinok, aj ja mavam herpes. Je to priserne, lebo uz to cloveku ostane navzdy, tento virus v tele. Ja oralny sex s partnerom praktizujem. Ale len vtedy ked mam usta zahojene a nie je na nich vidiet ziaden naznak, zeby sa mi zacalo nieco tvorit. Ak tam nieco mam, tak samozrejme oral nerobime. Inak by som mu to urcite zaniesla :(