vysetrenie prsnikov

alz-bee

ifka1: nemylis si to s mamografiou?...lebo mne na gynde vravela doktorka, ze podla noveho sa na sono musi chodit kazde 2roky preventivne a mamografia je az od 40tky pokial dobre viem...

hajnal

No kedy ja som bola dat vypisat HAK tak som este nebola s mojim priatelom spolu ale chcela som byt v "bezpeci" a proste len teraz v marci sme boli spolu 1x tak som na preventivku dostala az teraz v maji a vtedy mi urobil vyter+sono zdola ale odber krvi nie a ani na sono ma neposlal len povedal ze o 3 tyzdne mam zavolat sestricke pre vysledky...ale vtedy to odber krvi poviem!A na sono mam narok aj vtedy ak nemam zidne problemy?A to je nato divne, ze ten doktor je dost schvaleny a aj mily tak nechapem ze tie mi preco nerobil :(

alz-bee

hajnal: proste jej zavolaj a normalne jej povedz, ze by si rada prisla na odber krvi, nech vies, ze je vsetko v poriadku a ked chces ist na to sono, tak ona ti musi dat na to papier a telefonne cislo, kam mas zavolat a objednat sa...teda aspon u mojej gynekologicky to tak chodi.

alz-bee

mata1122: ja ked som si sla dat predpisat HAK, tak mi spravili kompletne vysetrenie-odber krvi, vyter, prsia mi pozrela, aj sa ma pytala, ci nemame nejake vazne choroby v rodine...a odvtedy vzdy, ked idem na rocnu prehliadku, tak mi robi kompletne vysetrenie...to ale asi zalezi od gynekologa.

alz-bee

No, tak to som vcelku prekvapena z pristupu tvojho gynekologa...ved to by malo byt automaticke, ze ti pri predpisovani HAK vezmu krv...no tak v tom pripade jej teda povedz, ze chces ist aj na odber a aj na sono...