Ako schudnúť z brucha?

Jaaaaa

ten 1.obrazok je praveze v poriadku ale ten 2!!!cak sa nan kukni!!!mas taku istu tucnu hllavu ako pretym?este aj ten isty usmev...vsetko....proste ta hlava je vysrtihnuta a pridana na inu fotku.....

no nato ze mam 14 rokov ma neoklames...hm:)

Jaaaaa

kokooooos!tak v grafike vie pracovať každý!!!
a netrep mi ze toto si neupravil.moj mily ja sa ucim uz v grafike dlho a spoznam vsetko co je upravene!!!
trapaaas!
obrazky na nete vie nast kazdy!....

max.gluteus

No prichystala si na mna pekne mnozstvo otazok ale odpoviem ti aspon na jednu, ze s chudnutim mam dostatocne skusenosti, takze hovorim len z osobnych skusenosti. Keby som chcel napisat knihu o chudnuti a zdravej strave tak by to bol najlepsi bestseller vsetkych dob.

Jaaaaa

no tak teraz ti dakujem:Da ty mas tiez nejake skusenosti s chudnutim alebo to mas s kade?nie ze bi som ti neverila:DDa s coho sa ty zlepsila nalaada?a s coho mas zasa doost?:))))

max.gluteus

Ja mam dost :))) Ok tak ti poradim obmedz rychle sacharidy, zarad aerobnu a anaerobnu aktivitu, do jedla zarad bielkoviny ako kuracie prsia, tuniaky, vajecne bielka, potom komplexne sacharidy vlocky, ryza mozno este cestoviny, na ranajky ak chces mozes tie celozrne peciva ale po dvanastej sa snaz to obmedzit. Otazky este v pohode odpoviem uz sa mi spravila nalada. Zeleninu som tam nespomenul ale tu mozes kludne zaradit do jedla napriklad ranajky ryzove racio chlebiky hydinova sunka, nizkotucny syr plus rajcina ci paprika je v pohode. Na ranajky si dopraj viac sacharidov ale na veceru zase viacej bielkovin. A nezabudaj na ten sport ako behanie, korculovanie ci byciklovanie plus posilovanie a schudnes ani sa nenazdas.

Najčítanejšie články