genitálny herpes v siedmom týždni tehotenstva - prosím...

zuziacik83

Ahoj, ja mam genitalny herpes..respektive prvy krat som ho dostala zhruba stvrt roka pred tym nez som otehotnela..netusim z kade..ani manzel to nemava a ja tiez ani len na perach..ale to neni podstatne. Ked som otehotnela velmi som sa bala, ci sa mi nevyhodi znova, ale nastastie sa nic nestalo. Potom sa mi to vratilo presne tyzden po porode a bolo to strasne mat tie neprijemne bolesti a este aj sitie po nastrihu..totalna katastrofa. Casyna, neviem ako to je s tym vysevom herpesu v prvom trimestri, ale pokial to neni prvy vysev..kedze neviem ci vies ze ak mas herpes raz, bude sa ti obcas vracat, alebo teda uz je to nejaka recidiva herpesu. Kedze to by znamenalo ze tak ci tak v sebe ten herpes mas. Ale urcite utekaj na gynekologiu, ja by som kludne aj na pohotovost, nech sa gynekolog poradi s koznym lekarom a mali by asi aj zistit ktory typ herpesu mas, ci typA alebo B..lebo jeden z nich je nebezpecnejsi a pokial je mozne mala by si uzivat silne antivirotika, napriklad herpesin v tabletkach alebo nieco ine co je vhodne a neposkodi plod. Nemyslim si vask ze je to dovod na presunie tehu. ved herpes mas vonku na genitaliach a nie vnutri v posve ci maternici.V kazdom pripade, bez za lekarom, kedze je vikend tak aj na pohotovost a nedaj sa odbyt. Drzim velmi palce tebe aj tvojmu babatku.

tip

Ahoj. Neviem ti presne odpovedat ale odporucam ti stranku www.omimine.cz tam je tehotenska poradna aj ine a lekarka tam odpisuje na otazky kazdy den poobede alebo vecer pripadne na druhy den. Tak tam napis. Netreba sa registrovat.