nikdy som si nemyslela ze je to také tazké....

Príspevok v téme: nikdy som si nemyslela ze je to také tazké....
nina89

mám 20 rôckov...a mám uz 3 roky priatela, ktorého velmi milujem a aj on mna....aj on má 20 rokov...rozmýslali sme aj o svadbe, pretoze sa velmi milujeme a chceli by sme sa vziat....mozno uz toto leto... mozno toto bude vela ludí odsudzovat, ale ja by som to chcela. Myslím, to, ze sa snazíme o dietatko...uz nejak 6 mesiacov...a stále nic...mozno si poviete, ze mám este cas a mám si uzívat...ale ja to dietatko velmi chcem a obetovala by som pre nho vsetko na svete...stále nato myslím...a strasne po nom túzim....a strasne sa trápim, ze to este vôbec nevyslo..niektoré moja kamarátky uz majú bábätko alebo cakajú...a ani ho nechceli...a majú ho...a ja ho chcem a nemám ho..nechápem to...preco ja??? nemyslela som si ze je to také tazké stvorit takého malinkého cloviecika...a hlavne z lásky...uz som zúfalá...k doktorovi zatial este nechcem íst..ale asi by som uz mala...tak by som sa chcela spýtat, ci nie sú nejaké metody ako sa dá ,,lahsie otehotniet"....ako napr. ktorý den od menstruácie alebo aká poloha...dakujem za vsetky rady...velmi pekne...a strasne závidím vsetkým mladým mamickám....

mircoMY33

a upozornenie doktorovi bez az po roku skor tam nechod lebo ta odbije a po kazdem sexe nohy nahore a k sebe aby nevitekalo

mircoMY33

takze normalne si vipocitaj plodne dny a minimalne 5 dni ziaden sex.Skus si potom merat teplotu ked budes ovulovat by sa mala zvisit jemu das trenky podotikam trenky do ladnicky tesne pred tim keby si mala ovulovat mu ich nasad a ked sa potom do teba uroby tak lahnut na chrbet a nohy k sebe a vylozit uplne vysoko nalepsie opriet o stenu a vydrzat co najdlhsie

nelly15

neboj zadarí si asi si dost naladena na to babatko a preto sa nedokažeš uvolnit...nesmieš byt tym posadnutá..urobte si ked budeš mat plodní dni krásny večer ...zajdite do kina na večeru...uvolnite sa...a podarí sa...

ak by sa teda ozaj že nedarilo (dufam že bude sa dariť zajdi k lekarovi vysvetli mu čo je za problem a poraď sa s nim

nina89

aj mne to príde velmi krásne...chodím sa hrávat do skôlky s detickami, kedze tam robí moja mamina...a je to neskutocný pocit...ked tie malinké deti pobehujú...a chcú sa s vami hrat..ked im pomáham obliekat sa a tak...boze...zboznujem ich

moniqa87

ja som tak dnes aj nad tym rozmyslala, ja osobne by som chcela baby do 25, alebo tak okolo 25... kazdy je iny a nikto nema prvao toho druheho sudit... ved je to krasne... teda aspon mne to pride velmi krasne

nina89

baby, strasne vám dakujem,....lebo naozaj, som bola uz zúfalá, ze to vsetci hned zavrhnú a pozerajú sa na mna ako na nejakého blázna....ale vy ste mi velmi pomohli...strasne dakujem....a dúfam, ze naozaj budeme coskoro uz traja :-)

bubyna

vdaka takym mladym kockam ako si ty,,, myslim ,,, v takom skorom veku ze chcu mat mimino, mame tak mladych rodicov :)moj oco ma 40... a ja budem mat 22 tento rok :) .... myslim ze vek nehra rolu, tu je dolezite nieco ine.. teda myslim.. zase je otazne ze o aky vztah ide :) ak babatko chces.. nepozeraj na to kolko ams rokov :) podari sa, len treba nestresovat ako tu uz ludkovia predomnou hovorili :)

cajik

jej aj ja by som chcela babo :) ale este sa neda..prajem vam vela stastia,zdravia a lasky,a nech ste coskoro traja ;)

nina89

nho to dúfam, ze sa podarí..niekedy....lebo aj tento mesiac..som si myslela, ze sa to uz asi podarilo...a teraz mám obdobie ked mám mat menstruáciu...a uz ma velmi bolí brusko...a uz to tak pocitujem, ze zachvílku zase príde...a znova sa sklamem... :-( fnuk