Povinné očkovanie vakcínou DULTAVAX potencuje vznik cukrovky I.typu.

Príspevok v téme: Povinné očkovanie vakcínou DULTAVAX potencuje vznik cukrovky I.typu.
tajné tabu

Povinné očkovanie vakcínou DULTAVAX potencuje vznik cukrovky I.typu.
Poliovírus môže infikovať telo za určitých podmienok, čo je nasledované vysokou produkciou inzulínu a teda hypoglykémiou (čo otvára dvere široko pre virus).
Akékoľvek narušenie prirodzenej bakteriálnej ekológie slizníc MALT-u, BALT-u prostredníctvom antibiotík, pneumokokových, polio či iných vakcín, môže potencovať vznik cukrovky I.typu tak, že proinzulínové baktérie pankreasu ustúpia do stavu chorobnej recesie aj pri podmienkach prítomnej glukózy v krvi.
Celý článok:
-odkaz odstránený-

hmmmm

Nikto ti nekaze davat si do chladnicky ampulky s inzulinom.Ani ja ich tam nemam a som ockovana,aj manzel,aj deti....Ale nechcela by som zit s pocitom,ze kedy kolvek moze moje dieta chytit nejake infekcne ochorenie,ktoremu sa dalo ockovanim predist.Potom bude uz neskoro plakat,ked prepac za vyraz,ale dieta bude dva metre pod zemou len preto,ze si nepredisla niecomu,comu sa da lahko predist.Takze porozmyslaj a urob tak,ako myslis.

hmmmm

lunka,tieto famy nie su podlozene.Ked rodicovi dieta ochorie na cukrovku,tak jasne,ze to chce na nieco zvalit.A autizmus,to je dalsi blud,ktory sa siri,ze je z ockovania.Priciny autizmu su niekde uplne,uplne inde.

lunka

Alebo inak znie moja otazka: Kto nesie zodpovednost za neziaduce ucinky ockovania? Rodic??? To nemyslis vazne hmmmm. Mozno tvoja chladnicka znesie ampulky naplnene inzulinom, no ja na tom mieste uprednostnim vajicka..

lunka

Ano, a budem si niest zodpovednost aj za to, ked mi dieta ochorie na diabetes alebo nedajboze autizmus..... prinajhorsom za smrt.

lunka

A co ak nedam svoje dieta zaockovat a ochorie na pneuokokovu infekciu, alebo cierny kasel??? Uz ste videli dieta trpiace ciernym kaslom?
Som proti ockovaniam a podarilo sa mi odlozit ockovanie, kym moj syncek nebude mat pol roka.. Rozmyslam aj o tom ze ho uplne odmietnem, ale co potom??? Tie vycitky ak mi dieta ochorie...

miskovamama

pre radanecka a hmmmmm
Ja si za svojimi tvrdeniami stojim a som rada, že sa ozývajú aj ďalší postihnutí. Mňa aj môjho syna môžeš vidieť v novinách markízy 2O.8., 23.8. a pozri si aj 5.9. - všetko hlavná spravodajská relácia o 19.00 hod. A badatel je človek, ktorý nám veľmi pomáha. Ak si zdravá/ý tak nechoď zbytočne na tieto stránky a nájdi si iné. Pre nás sú však nenahraditeľné.
Ing. Jana Klimková, Miškova mama

Mirek7

mala,
ockovanie mladsej dcery mozes odmietnut. Detsky lekar pojde sice z koze vyskocit, ale ty mas na to pravo. Priprav si doma vyhlasenie na papieri, kde lekar svojim podpisom bude musiet potvrdit, ze vyzadovane ockovanie je neskodne a nemoze sposobit ziadne problemy. Poziadaj ho/ju aby to podpisal. Pripadne si so sebou zober videokameru (dnes vacsina fotakov aj mobilov ma aj videorezim) a natoc lekarovu reakciu, ak to nebude chciet podpisat. Potom lekarovi odkaz, ze ak by chcel nahodou robit nejake problimy, pouzijes to proti nemu/jej na sude. Lekar sa pravdepodobne zlakne a necha to cele tak. Ak by to vsak aj napriek tomu tak nenechal, existuje mnozstvo pravnych moznosti, ktore mas. Mozes sa odvolat na ustavu SR aj na deklaraciu ludskych prav. Takze namiesto strachu a podvolenia sa ockovaniu odporucam aktivny odpor. Som presvedceny, ze zdravie a buduci zivot tvojho dietata stoji za tych par neprijemnosti s uradmi.

radanecka

Zaujimave,v tejto teme si pise jedna osoba sama so sebou.Damian,kam na tie nicky chodis? :) A vsade je badatel a badatel a badatel.Aka to nahoda. :D