Moje dieta je agresivne

Príspevok v téme: Moje dieta je agresivne
MAJAMI

moj syn nie stále,ale vela razy sa stáva,že je agresivny,má len 7rokov a je hyperaktívny a má potvrdené aj ADHD.Viem,že je to porucha správania a vela vecí s tím suvisí,chodíme aj na sedenia ku psychologičke,ale tie nepomáhaju nechcela by som ho dat na lieky smeruje to k tomu,ale narušuje sa náš vztah.Lubim ho ale slovne na mna stále utoči normálne je ako v tranze niekedy vrieska, vykrikuje,snažím sa to zvládat ale nejde to už som s toho na nervy,normálne akokeby zmení hlas začne hovorit tvrdo a neovláda sa. neviete mi niekto poradit?

bon

adhd je porucha pozornosti spojena s hyperaktivitou, je to porucha ktora vznika este pocas vnutromaternicoveho vyvinu, popripade v rannom postnatalnom stadiu a prejavuje sa az neskor...

bon

ludia uvedomte si ze z ADHD clovek len tak nevyrastie, je to porucha mozgu, nie je to len o vychove a o zmene stravy....., skus vyhladat specialneho pedagoga, existuju aj rozne terapie, moja spoluziacka napriklad aplikuje dotykovu terapiu, skus canis,arte alebo muzikoterapiu a rozne dalsie....aby sa to dieta upokojilo, noeco z toho mu urcite bude vyhovovat, je to o niecom ako ked je dieta len hyperaktivne, takych je kopu, adhd je nieco uplne ine...., mala by si zacat co najskor, pretoze moze lahko prehupsnut do stavu ze bude potrebovat tabletky a ty s tym uz nic nenarobis, preotze som sa raz rozpravala s matkou ktoru jej syn ktory mal 10 rokov bijaval a nic ine ako tabletky nezaberali......tieto deti za to nemozu, ale samozrejme ze im netreba za to vsetko ospravelnovat, mala by si mu pomoct co najskor...

MAJAMI

Chcem sa niekoho opýtat nemáte skusenosti s nieakými liekami,ale nie návykovými ale skor na prírodnej báze a potomnám bolo navrhnutá liečba platená a to na ukludnenie 2krát do týždna niečo na sposob ako ked sa robí EEG s nieakými drotikmi na hlave nemáte niekto s tým skusenosti?Vyplatí sa to ,pomáha to?Alebo je to individualne u každeho.Nejde o peniaze ked by mu to pomohlo,len či je to efektívne,alebo mi niečo poradte kto s tím máte skusenosti.Pomohlo by to aj malému a nám tiež velmi.

MAJAMI

Ja som od začiatku si myslím bola dost prísna,ale chcem sa vrátit k tomu,že nám psychologička a neurologička potvrdili najprv hyperaktivitu a potom ADHD a my sme tomu sa tomu nevenovali príliš a neverili,ale to jeho správanie nás donutilo sa tým zaoberat viac,lebo on s toho len tak nevyrastie.Problémy nastali ked nastupil do 1.triedy a vtedy nám učitelka vyslovene povedala,že musíme íst normálne na vyšetrenie a doniest jej papier,tak sme išli na sedenia a iná psychologička nám povedala to iste,tým že ja som tá prísnejšia tak za to je ku mne najhorší.V škole chválabohu nieje agresívny zatial len velmi vyrušuje a prechadza sa po triede a šepká detom,ale je oblubeny a má vela kamarátov.Len neviem čo nás čaká ešte.Ja len chcem s ním mat pekný vztah a neviem tím jeho výlevom predchádzat.

RNG

Aj ja som mal hyperaktivneho syna. A predsa som si s nim poradil, hoci v puberte aj mne zluhavali nervy(samozrejme som mu to nikdy neuklazal!)
Keby sme mu nechali davat Ritalin, na co nas v skole chceli presvecit, ktovie, co by sa z neho vyvinulo. Dnes o skoro 25 rokov neskor konecne z toho skodliveho ritalinu ustupuju, ale skody co narobil sa nedaju vratit spat. A nikto sa za to ani neomluvil....

MAJAMI

Možmo má niečo do seba aj tá strava,na to ma zatial ani jeden lekár neupozornil a obmedzovala som mu sladkosti a podobne veci,lebo to som počula,že deti su od toho ešte viac hyperaktívne.My sme normálne fungujuca rodina ja,manžel,ešte jeden syn a maly.Násilie nevidel na nikom,dokonca aj telku mal kontrolovanu čo pozera.Bol stále živé neposedne dieta a od 3 rokoch sme začali navštevovat logopediu,lebo on rychlo ešte aj rozprával a tam nás prvykrát upozornila doktorka,že má určite hyperaktivitu.

zuzic

lebo kto tam nezije neveri...a este nici aj nas majetok, spoluziacku skoro otravil mydlom,znehodnotil jej mikinu, dalsiu stale obtazuje...aj sme ho nafilmovali aby nam verili ale riaditel nam vynadal ze co ho filmujeme ze sme radsej mali nieco konat...a aj tak nam neveria a to video si odmietli pozriet takze si nepomozeme kazdy ho len zastava...

zuzic

MAJAMI prosim ta neber si to zle ale unho si musis vydobit vacsiu autoritu. mam jedneho ADHD spoluziaka ktory moze naozaj vsetko: napriklad mne stale picha ceruzkou do zadku, taha za vlasy...ale som na tom este dobre. spoluziakovi rozbil hlavu, dalsiemu skoro vypichol oko, dalsemu taku dal do krku ze tam ma doteraz jazvu...no najhorsie je ze jemu rodicia vzdy hovorili ze on moze on ma na to papier, vsetko mu odpustali... a tak sa tym vsade ohana a hovori ze on moze vsetko. za vsetko sme zli my, najhorsia trieda na skole a ked sa nieco stane VZDY sme vinni...neodsudzuujem ho len ta prosim neurob tu istu chybu ako jeho rodicia lebo budu za to trpiet ini!!!a este raz ta prosim nehnevaj sa chcela som lem pomoct.

- mira

Občasné capnutie po zadku stimuluje mozgovú činnosť.
I tak si ale myslím, že agresívne dieťa nie je zlé, vlastne za to nemôže. Deti sa nerodia zlé.
Sú len ovládané extrémnymi energiami z extrémnych potravín.