Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako najrychlejsie schudnut z brucha?

style78

Cvicenie je super, len tazko je prinutit cloveka, co ma 20 - 30 kil nadvahu aby sa do toho pustil. Existuje dokonca studia, kde dokazali ze mysiam s nadvahou chyba hormon, ktory ich nuti hybat sa. Ked schudli, znovu sa im zacal tvorit :)
U klientov vyuzivam na schudnutie 3 kroky a v priemere mi idu z obvodu brucha 9 - 11 cm za 3 - 5 mesiacov.

matus-dokonalyplan.eu

Kyara

kašlite na diéty!!!!!!!!!!! jediné čo treba je kombinácia tréning + upravená stravá a nejesť 3 hod pred spánkom

e243486

a este som zabudol, ze je velmi vhodne obmedzit pecivo. existuju vesliake nahrady za chlebik, ktore vacsine ludom chutia normalne (aj ked je to o dost suchsie ako klasicky fajnucky chlebik)

e243486

Pokial chcete schudnut z brucha popripadne bokov, mam pre vas mozno novinku: neda sa to!

Chudnut musite celkovo, chudnut iba z brucha sa proste neda (prirodzenou cestou).

Mozno dalsia novinka: brusaky? nezmysel.

na chudnutie treba vela pohybu, velmi dobre su drepy (ak je mozne tak so zatazou), behanie a plavanie.

dalsia dolezita vec je stravovanie. pokial si myslite, ze mesiac budete papat iba zeleninku a ovocie a potom schudnete, ste na omyle. ludske telo potrebuje na spalovanie tukov prave tuky. lenze odmerane mnozstvo. samozrejme, ze treba jest vela ovocia a zeleniny kvoli sacharidom, ale tak isto aj masko. obmedzit treba sladkosti, a to co najviac (kvalitna cokolada je vporiadku, kym to neprezeniete). a netreba zabudat na tekutiny, najlepsie cistu vodu. a vela. minimalne tri litre denne vlast v letnom obdobi

J.M.

brucho
www.youtube.com

spevnevie ritky
www.youtube.com

Zadok brucho stehná pevnenie
www.youtube.com

každý druhý deň cvičte a plus primiešajte zumbu z činkami z toho som schudla 7 kíl ale to ešte min rok a odvtedy som len1 kilo pribrala treba si dávať veľký pozor nato čo jete.... zumbu si stiahnete ak ju nemáte na Uloz.to .sladkosti niesu vynimkou... môžete ale obmedzte to na 1 sladkost ... teraz je už máj čiže bude na trhoch veľa ovocia červstého a zeleninky .. pečivko papajte len čierne.. maslo je zakázane radšej natierkovy syr.. nie šunkovu salamu ale suchu a skuske na čas vykazať zemiaky z jedálneho lístka .. a pozerajte ak si idete dačo dať koľko to má KCAl je to veľmi dôležité najma pri mliečnýc výrobkoch si to všímajte radšej papajte nízkokalorické ako activiu tá nesladená má len 88kcal a ked si do nej dáte ovocie je to mňamka z ktorej sa nielen najete ale aj zamaškrtíte :)a skúste obmadziť aj sladké nápoje radšej čistu vodu alebo neperlivu mineralk!! pre tie čo maju viac ako 18 obmedziť alkohol :D chcela napísať treba len pravidelne cvičiť aspoň 45 minut každý 2 deň papa :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako najrychlejsie schudnut z brucha? - Fórum - ZDRAVIE.sk