Co skutocne vybieli zuby?

zdencula

Ludia aky mate nazor na dentalnu hygienu?.. Myslite ze do istej miery to moze pomoct a ze by som mala potom krajsie zuby?.. Rozmyslam ze ci ist do toho alebo nie.. Nechcem totizto vyhodit len do luftu peniaze, to by som nebola rada

Kircha

@Daduscha mas to potom tak nejako ako aj ja..ta citlivost dasien nie je bohvie co, mam s tym dost velke problemy, ale tak nevyberieme si..no nie je veru, myslim ze uplne v pohode ako aj ine pasty
@Patta je to kazdeho osobna vec aku si pastu kupi, no nie? Osobne mne napriklad pasta za euro od colgate nerobi dobre, drazdi mi to priserne dasna takze si radsej vzdy priplatim za kvalitnejsiu..ale je to tvoj nazor, co som pozerala tak su rozne recenzie na white-look..ty zase ako som citala tak si spokojna s nejakymi americkymi pastami, aj ked nevieme akymi..

Patta

Zase tie tvoje trapne affiliate weby? Uz to bolo niekolkokrat rozoberane v X diskusiach, ze to tu nemas pridavat!!! Su to lacne triky na ludi, co nevedia co je to affiliate program...

Ludia, neklikajte im na tie "kupony zdarma" a podobne somariny. Maju z toho peniaze ak cez ich web prejdete na stranku hocijakeho predajcu. Preto tento clovek robi to, ze chodi z diskusie do diskusie a prida tam hocico, pochvalu na hocijaky produkt a za tym da link na ten svoj affiliate web... neklikajte im na to...

Patta

:D ty vole, cely tím white look si tu prisiel robit reklamu :D uz ste s tym trapni, vsetky tie vase samoreklamy su na jedno kopyto... akurat vcera som sa pytala magistry v lekarni na jej osobny nazor na tu pastu, tak povedala, ze sa skoro vobec nepredava, ze ludia co ju kupili, o nej hovoria, ze efekt je nulovy, tak ze to si radsej budu kupovat nejaku colgate za euro ako inu uplne obycajnu pastu za 5 eur... ved ta pasta nema nikde pozitivne recenzie, len takito anonymovia z ich marketerskeho timu tu vymyslaju z rovnakej IP adresy dookola stale komentare na jedno kopyto...to si myslite, ze vam na to aj niekto naleti? ved nechajte ludi nech si to kupia a sami zistia ze to nema efekt a nestoji to ani za tych 5 eur...uplne obycajna pasta ako hocijaka ina...s bielenim zubom ta pasta nema nic spolocne...

Daduscha

Kircha rozumiem, preto som sa aj ja pytala, lebo po tom bieleni mam pocit ze mam trosku citlivejsie dasna a chcem nejaku aj taku co mi tu citlivost upokoji. Tak asi vyskusam tuto, ved ona ani taka draha nie je co som si pozerala na internete

siminii

@kircha tak podobne som na tom aj ja. Jednu pastu si kupujem už x rokov a bojím sa ju vymeniť. Ako zatiaľ tá nová pasta, ktorú si si kúpila, je stále fajn?Nemáš citlivejšie ďasná, alebo niečo? Premýšľam že by som tiež skúsila niečo nové, len mám stále obavy:/

Kircha

@daduscha predvcerom som dominala pastu ktoru som mala ale bola som vcera v drogerii a kupila som si enzyme tu od white-looku..rano som si s nou uz umyvala zuby a celkom fajn..tak snad ani dasna a zuby nebudu strajkovat..lebo ja som dost citliva na pasty a ked som uz na jednu zvyknuta tak si vacsinou stale kupujem tu istu ale chcela som vyskusat novu aby som vedela porovnat ze ktora je lespia..