Mate aj vy taku gulicku v posve?-sex

aluska

akoze videt ze ty si este nedozrete decko...si myslis ze kazd jeden clovek ma rovnake telo, kazdy ma vsetko rovnake velke a rovnako rozmiestnene...preco tu nikomu neveris ked ti hovori ze je to krcok...vy ste vsetci taki hypochondri ze az strach...preboha nastuduj si ludske telo najprv ty trubka...a naco si strkas prsty do vnutra?chces si zaniest infekciu?ty si fakt vymleta..a jak ti to nerobi dobre?vsetko by ti malo len dobre robit?

akoze45

ehm no nieco podobne mam aj ja... a nikdy som o tom nepocula.. vy tvrdite ze je to krcok maternice ale ja to mam uz nejakych 5cm po vchode do posvy.. ,,vyrasta'' to zo spodu .. je to tvrde a nerobi mi to dobre.. mam 15 a vjem o tom uz asi dva roky.. a neboli to

dancaBB

bumbum bod G hadam neni vycnelok ktory ma 1, 5 cm ci kolko ma krcok..to som len strelila tie cm..to by bolo potom asi velmi jednoduche ho najst:DDDD ach to by bolo...ziadna by sa tu nestazovala ze sa nespravila :D

Odbornička

Študujem medicínu.Je to určite krčok maternice.Žiadny bod G sem neplette.Kľud.Nieje to nič čoho by si sa mala báť.Je to ľudské telo.Nezmeníš to.Ale hlavna vec že to tam máš,pretože keby to tam nemáš potom by si mala mať obavy že si neni v poriadku.Je to normálna že si sa zlakla je to aspoň znak že sa máš rada.Hlavne neutekaj gynekologovy.Vysmial by ťa a ešte by stratil kopu zbytočného času.Veľa šťastia do života.