nespravodlivost a velmi velká túzba...

Príspevok v téme: nespravodlivost a velmi velká túzba...
Domi20

strasne moc závidím mamickám, ktoré majú deticky a tesia z nich.... je to velmi krásne, mat taký malý poklad doma a pozerat sa ako rastie....velmi túzim po bábätku...a s priatelom sa on snazíme uz nejakých 8 mesiacov... a stále nic..stále príde tá zlá neocakávaná menstruácia...nechápem, preco zeny, ktoré deticky nechcú ich majú...a tie co po nich velmi túzia ich nemôzu mat...je to nespravodlivé.... a je mi to velmi lúto...uz som sa snazila stále nato nemysliet a uzívat si milovanie...ale stále nic....nechápem preco to nejde, som si myslela ze je to také jednoduché ale NIE JE...Som mladá a zdravá a stále to nechce príst...teraz ideme s priatelom na dovolenku pri more...a dúfam, ze tam sa to podarí....a ked nie.... tak budem z toho zase hotová ako vzdy...uz som zúfalá... neviete niekto ako ,,zarucene" otehotniet???? to asi ani neexistuje....dakujem za odpovede...

saja

to co sa stalo jej,sa ale nemusi tebe.Si este decko,ktore nevie co zo sebou,tak si mysli,ze sa prebavi s dalsim dietatom.Ale to nie je hracka.Su zeny uz v 19-stich,ktore psychicky vyspeju,ale z teba mam pocit,ze mas do vyspelosti este velmi daleko.Ale hor sa do toho.A o par rokov tu napises,ze ta manzel podvadza,co mas robit,pretoze kvoli tvojim vrtochom detskym,si neuzil slobodu a po case mu to zacne chybat.

Domi20

saja a ty si asi zase slepá...cez menstruáciu nemusím byt neplodná ked vera23 cez nu otehotnela...tak sa zobud a cítaj vsetko a bud taká láskavá a neurázaj...a ja priatela nútit nebudem, ale aj on to bábätko chce, tak mu to nebude robit problémy...moja zlatá...

saja

Domi,a ty vies o tom,ze ked mas menstruaciu si neplodna?Teda,ty si chora.Nikdy by som nenutila chlapa to robit pocas krvacania.Chudak chlap.

Domi20

vera23 dakujem ti za radu, velmi pekne... o týzden ideme s priatelom na dovolenku, pri more, a ja mám mat menstruáciu, tak to skúsime aj cez nu a snád sa nám to podarí :-))

vera23

domi,chcela si radu alebo nazor na to ze nemozeš otehotniet.tu sa viac menej rozbehla diskusia o tom z e este nie si vydata,co urcite teba nezaujima kedze mas pred svadbou.a to ze mas 20 mne vobec nepripada malo.mne to pride ako najvhodnejsi vek na zalozenie rodiny.ja ked som s a vydavala ,mala som 19 a ten isty probelm ako ty.chodila som s mojim muzom treti rok a rok sme spolu mali pohlavny styk nechraneny,boli sme si vedomi nasledkov a chceli sme ich zdielat spolu.velmi sme sa tesili na babo.mali sme kde byvat,mali sme obidvaja slusnu pracu a dobry zarobok.nebolo co riesit az na to ze som nemohla otehotniet.pred kazdou menstruaciou som mala pocit ze som tehotna a potom som vzdy bola z toho smutna.dala som si urobit hormonalne testy a lekar mi vtedy povedal ze mam otocenu maternicu ,ze s otehotnenim to bude tazsie nie vsak nemozne.tak sme skusali kazdy den aj pocas menzesu ,uzivala som kazdy den pupalkovy olej a predstav si ze som otehotnela v 2.den menzesu.pytala som sa lekara ako je to mozne a povedal mi ze vsetko je mozne a vobec to nie je nic neobvykle.tak som mu zadakovala za radu a po troch rokoch po prvom porode som otehtnela druhy krat tym istym sposobom.drzim ti palce nech s ato aj vam podari a skusajte vsetko mozne aj nemozne.priroda je nevyspitatelna !

Mimi323

Ja sa vyjadrim k tomu manželstvu...Všimli ste si, že naši romovia sa neberu (poväčšine) a robia deti jedno za druhým...Každý vraví, že sú debilní, ale nie su, lebo vedia si zrátať koľko je dva plus dva a koľko finančných prostriedkov im dá Ficko ak sa nevezmú

sage

moja zlata lenuska, mam doktorat v environmentalnych vedach a jedna z oblasti, ktorou sa zaoberame je aj znecistenie vod.

Domi20

takze, milé dámy alebo slecny...v prvom rade by som sa Vám chcela ,,PODAKOVAT" ... ze ste mi ,,poradili" v tom, v com som chcela....ok...beriem vase názory... a len pre vysvetlenie.... môj priatel...teda môj nastávajúci, je starsí, máme kde bývat, cize vo svojom a tiez máme dost penazí na dietatko...takze, tolko k tomu...na co ste boli také zvedavé..ja len pre info...
lenuska11...tebe dakujem naozaj...a aj ostatným babám, co sú so mnou...DAKUJEM....

Najčítanejšie články