Koksatróza

miroslav ostrenka

Dobrý deň, chcel by som Vás poprosiť o radu. Mám Koksatrozu 2 stupňa, aspoň tak mi to povedali, keď mi zrengenovali bedrový kĺb. Avšak, nepocitujem žiadne problémy v oblasti bedrových klbov, ale mám veľké bolesti v pravom rameni. Tie bolesti sú najmä v noci a ráno. Bolesť je typu štípania a trošku pálenia a vtedy nedokážem z rukou nič zdvihnúť, ba dokonca si musím pomáhať druhou rukou, ak si ju chcem pdvihnúť. Viete mi poradiť k môjmu problému ?

Ďakujem veľmi pekne
s pozdravom Miro

RNG

koxartroza je zapal bedernych klbov veduci k vydraniu klbov.
Materialy na klby pomahaju regenerovat ale niekedy treba adresovat aj zapal protizapalovymi a tiez pricinu zapalu, casto napr boreliozu alebo pomaly pracujuce mykoplazmy

Dr jajboli

JA tiež mám coxatrózu. Moja dcéra je mladá a už aj jej začína a brala všelijaké lieky, ahrtrostop, condrosulfy a tk. Teraz bola na diagnostike a berie na prírodnej báze čínsko-tibetskú kúru a berie ju 2 mesiac a už ju nebolia kĺby. Vie aj ležať, aj sedieť. Predtým to bolo zlé, lebo nevedela ležať na jednej strane.Berie Joint activity

erika cepigova

ahoj ja mam tiez koksatrozu v 3. stupni a chcela by som sa niekoho opytat ci nevie nejake cviky na zlepsenie pohyblivosti.Dakujem

janík

koksartroza sadá ceľkom dobre liečiť akupunktúrou, zasa tu platí "slabá koksartroza sa dá vyliečiť rýchlejšie ako silná-teda jednička rýchlejšie ako štvorka,mladý človek rýchlejšie ako starší atď,ale vždy je lepšie mať svoj klb,ako kovový......

marii

mam koksatrozu 3/4 st.a prave min.tyzden som bola zaradena d poradovnika na operaciu.Ak chces napis mi na mail l.marika@post.sk