Tehotensky test

Príspevok v téme: Tehotensky test
Lilinka89

prosím baby....robila som si dnes ráno tehotenský test...a trosku sa mi tak viac presiakol....tá prvá ciarka tam bola hned...a tá druhá je úplne slabucká...ako keby iba presvitala zo spodu....zato ze sa presiakol....prosím..co to znemaná...som tehotná alebo nie?? prosím...velmi mi na tom zálezí.. neviem co si mám mysliet.......dakujem....

dancaBB

citujem z wandy.sk

Od prvého dňa
Veru tak, možno si myslíte, že keď ste ešte len na začiatku tehotnosti, nič sa nemôže stať. Je to však omyl, ktorý potvrdzujú aj rozsiahle lekárske štúdie. Britskí lekári varujú, že pobyt vo vysokých teplotách počas prvého trimestra má vážne účinky na dieťatko, ktoré sa rodí s nižšou pôrodnou hmotnosťou. Od nej sa potom odvíja mnoho ďalších zdravotných problémov, ktoré dieťatko sprevádzajú aj po celý život.

Vysoké teploty pôsobia na embryo tak, že sa začne vyvíjať zrýchlene, neskôr sa však jeho vývoj neoptimalizuje a môže dôjsť k problémom počas tehotenstva.

dancaBB

hej ja viem ze chces babo...dnes to akurat davali v telke ze tehotne by velmi na slnku nemali byt...aspon nie pocas toho najsilnejsieho na obed az do stvrtej...inak skus si este kupit 2 testy a ked budu pozitivne mozte na dovolenke oslavovat :D

Lilinka89

dancaBB...dobre..ved ja sa tesím, ze mozno som v tom..len uz nestíham íst ku gynekologovi...lebo v piatok odchádzam k moru...a neviem..môzem sa spýtat?? môzem sa opalovat?? neuskodí to malému???

dancaBB

ved ked mas 2 testy pozitivne tak co riesis? testy sa vacsinou mylia len vtedy ked si tehotna a test ti ukaze ze negativny..ale ked ti vyjde pozitivny tak tam je strasne malinka sanca ze si neni tehotna...a menzes mozes kludne mat aj ked si tehotna...to je normalne..niektore zeny aj prve 3 mesiace maju menstruaciu

a ked mas slabunku ciarku tak to asi znamena ze nemas este tak strasne vela toho hormonu HCG ( ten sa vytvara len a len ked si tehotna, nikdy inokedy )v sebe, ze je to skoro alebo je plod trochu slabsi

Lilinka89

robila som si este jeden test...a tiez bol pozitívny....ale len taká slabunká ciarka...takze uz 2 pozitívny..neviem...ale bolí ma stále brucho ako keby mám mat menzes...neviem co mám robit... velmi ma bolia prsia...môze to byt tým??? uz nestíham íst k doktorovi, lebo v piatok idem na dovolenku...tak neviem co si mám mysliet...môzu to byt aj cysty??? fakt uz neviem...

tinka228

lilinka aj mne bolo tak zle ako keby som mala dostať menzes ale nedostala som. je to normálne. zopakuj test o pár dní a uvidíš že bude jednoznačne pozitívny. držím ti palce.

inuška

Lilinka89, sajfina má pravdu, urob si ešte jeden test, aspoň si to potvrdíš. Môj prípad, ja som mala menzes do 4 mesiaca, a to som vôbec netušila, že som tehotná, aj keď s manželom sme plánovali dieťatko. Taže to boli najkrajšie vianoce keď sme sa to dozvedeli. Teraz máme 4 ročného anjelika. Taže držím palce, nech to výjde.

sajfina

Lilinka89 niektoré ženy majú menštruáciu aj prvé mesiace tehotenstva,takže podľa toho sa až tak neriaď,urob si ešte jeden test a budeš na istom...a dúfam,že tam budú 2 čiaročky :)

Lilinka89

neviem, mám strach...pretoze mám dva dni pred menstruáciou a mám také bolesti ako keby som ju mala dostat...a bojím sa ze príde....
je mi tak divne...bolia ma vajecníky...celá som sa vyhádzala..a to som ja moc nezvykla..a hrozne mám citlivé prsia...vsetko som pripisovala blíziacej sa menstruácii...ale zeby to mohlo byt aj tehotenstvom???
ale mám strach, ze tá menstruácia príde...a to bude znamenat ze nie som tehotná....