Som strasne tucna a neviem dat tie kila dole

Príspevok v téme: Som strasne tucna a neviem dat tie kila dole
lupienok131

ahojte.............prosííííím help meeeeeeeeee
som strašne tučná a neviem jak mám dať tie kila dole....mám 162 cm a vážim 53,7 kg obvod stehna mám 55 cm a pás mám 65 cm a boky 92...
som tučné prasa a nedá sa mi schudnúť.....
berem hak odvtedy mam hroznú chuť na sladké ale snažím sa ho obmedziť....mala som 49 kilov ale pribrala som...
cvičievala som dosť často teraz už 3 týždne nie nakolko som chorá-.........čo mám robiť ako schudnúť aj bez cvičenia kedže kvoli zdraviu to ešte nebude nejaký čas možné....som zúfala

sade8

lupienok
to si dobre zadrela, asi chces aby ti kazdy pisal ze akasi si chuda - ty to chces podla mna stale pocut, a ak nie tak naozaj vyhladaj odbornu pomoc kym nie je neskoro

jaj

lupienok spamätaj sa, ty nemáš nadváhu ale poruchu zdravého uvažovania o sebe, nepotrebuješ schudnúť ale navštíviť urýchlene psychiatra. A to myslím úplne vážne pre tvoje dobro

lenustek

Ja mam tiež skoro take iste miey akirat že mam pas 62 boky tiež 92 a vahu taku istu :D takže verim že lupienok ma problem s postavou.. wed tie boky su otrasne...
akurat žetrošku prehana že ako prasa...

nechapem!

lupienok ked ty si tucna ako prasa tak ake su baby co maju 80, 90, 100 a viac kil?

je mi zle z takych ako si ty...

alzbee

Baby, z HAK sa nepribera...niektore tabletky zadrziavaju v tele vodu, a preto si baby myslia, ze su tucnejsie alebo ze im narastli prsia...a niektore zase zvysuju chut na jedlo a je len na dotycnej, ci sa ovladne. mozno v davnych dobach sa z HAK aj naozaj priberalo, ale v dnesnej dobe uz nie:)

atam

lupienok....aj mne sa zda,ze mas vahu v pohode....ale druhe je ako sa citis...uplne ta chapem...no a este ak si clovek,ktory si potrpi na nazory okolia,tak ach jaj...
aj mna by zaujimalo,kolko mas rokov....
ja som bola tiez stihla,ale s pribudanim rokov,sa telo zaoblilo,zozenstelo...
my spolu s chudnucougirl sme aj na inej teme,drzime 90 dnovu dietu,takze sa ako tak pozname a vieme,co su pribudajuce kila....
chcem vsak podotknut,ze ty s tvojou vahou nepotrebujes ziadne diety...skus trochu obmedzit sladke,jest len do 18 hod a vele vela pit a uvidis,ze to bude ok...
ide predovsetkym o tvoj dobry pocit...tak sa uz usmej a nebud zo seba taka znechutena,su ludia,ktori su na tom ovela horsie,to mi teda mozes verit....

Pucmola

No, ked je taka malicka, tak mozno si tak pripada, ja mam 168 centimetrov a 54 kil, a tiez si nepripadam zrovna najchudsia, a tiez som pribrala len kvoli idiotskej antikoncepcii..

chudnucagirl

Kolko mas rokov?Osobne si nemyslim,ze je to take zle ako si myslis.A ze Ti hovoria,ze sa zagulatievas?No ani sa necudujem,kedze si mala predtym velmi malicko 49kg a kazdy bol zvknuty,ze si chudulinka.
Kasli na to co Ti hovori okolie.Neverim tomu,ze vyzeras zle.