Masturbácia

Príspevok v téme: Masturbácia
Helík

ahojte všetci..otázka je úplne jednoduchá..rád by som sa dozvedel nejaké presnejšie informácie o mužskej masturbácii ,kedže na internet som nenašiel vela informácii len samé žvásti takže sa pýtam tuna odborníkov :]

dodám aj niečo na záver zaujíma ma či mi to može nejako uškodit..ale hlavne som si všimol ,že mám trochu vačší nos..ked som nemasturboval tak som mal úplne iný nos to bolo dva roky dozadu..ale náhle ked som začal masturbovat/onanovat/ tak mám uplne iný nos a takisto aj inú pokožku /jebáky/..
rád by som počul či vedel či to s tým nejak súvisí..nechcem počut len to ,že trepeš somariny..a takisto ani nie uspokojivé odpovede..počut by som chcel vediet čo viete s tochto odboru..

Liana...323

Nos ti rastie preto, lebo sám ešte rastieš. Mení a formuje sa ti tvár. S masturbáciou to nemá absolútne nič spoločné bez ohľadu na to, či ti to niekto vyvráti, alebo nie. Masturbuje úplne úplne každý. Niekto viac, iný menej, ale každý !!! Vyrážky sú spôsobené hormónmi, choď na kožné, dajú ti mastičku. Ale ešte raz: Naozaj, tvoj nos nemá s masturbáciou nič spoločné, ok?

alzbee

Helik: dokazy sice nemame ziadne, ale ked tak velmi chces, tak chod za nejakym doktorom-napr. urologom, dohodni si s nim stretnutie a porozpravaj mu, aky mas iny nos, odkedy masturbujes a myslim, ze tym velmi tomu urologovi sprijemnis den, ked ho rozosmejes...

niekto

co ma s tym spolocne nos ???
a nebojis sa ze sa ti zlomi chrbtica alebo ze oslepnes ???
vies kolko je takych mytov ....o.O

trpitel

co sa len tu nedozviem.. spravnu techniku zarucis tak, ze ked budes pred vrcholom a vystreknes nastav si to na tvar a potri sa nim.. vraj to pomaha na pubertu a hlavne isto to pomoze na tvoje akne..

alzbee

hahaha: :D :D...ano, ano, urcite je to tym :D a hlavne miesto samponu pouzivaj svoje semeno a budes ich mat este aj kvalitnejsie :D :D

hahaha

ja neviem ale mam taky pocit, ze ked masturbujem, tak mi rastu vlasy...myslite ze to moze byt sposobene tym?? dokonca mi aj zhustli

alzbee

Helík: to je zaujimava teoria, pretoze masturbuje kazdy jeden chlap, cize by vsetci chlapi museli mat velky nos alebo by mali byt chudi...
A my zeny, ked masturbujeme...tak s nami je to ako, na to mas aku teoriu? a vlastne mozno kvoli masturbovaniu mam velke prsia :D :D

Helík

no chlapče chodím na to tam..že vačšina ludí ktorých poznám má bud výraznejší nos či chudú postavu..samozrejme tých ,ktorí maturbujú /onanujú/