Ake polohy? (ked ho ma zakriveneho nadol)

Príspevok v téme: Ake polohy? (ked ho ma zakriveneho nadol)
Ryybiicka

Ahoj baby,
je tu nejaka, ktora ma partnera s penisom ohnutym smerom dole? Moj ho ma takeho tvaru a nejako to je aj citelne (si myslim). Orgazmu schopna som, ale ked sa milujeme, casto to neprichadza (najlahsie sa odbavim sama, alebo on prstami). Pri sexe to nie je ono, nie a nie prist, niekedy je to dokonca tak, ze pocit vzrusenia pri sexe opadne a nic necitim! A nie, nie je to tym, ze ho nelubim a podobne, takze to sem netahajme. Je to mu prave naopak, iba uz neviem ako na ten sex (mozno je to aj tym, ze mi zvykol byt velmi dlho neprijemny a predtym som nemala ani skusenosti).
Ake polohy vam teda sedia a ake nie? Poradte baby, co mate skusenosti s \\\"ohnutymi nadol\\\" :).

AdamKrt

No, skusali sme vselico. Zacalo to prstovanim, a potom ma napadlo pridavat dalsie prstiky. A onedlho priatelka v extaze ani nevedela, ze ma dnu uz pol rucky. Poloha to bola zo zadu, ked stala. Mohla tak sama prirazazat do zadu, ako citila, ze jej to vyhovuje. Isla az na hranu. Ked zistila, ze niekde to uz zacina byt neprijemne, tak zpomalila, ci zjemnila. Ale podla prejavu mala uuuuuuuuuuuzasny orgazmus :-) Ledva chodila, ale ziarila stastim :-) Musela to vydychat. Ziadny problem s poskodenim, alebo bolestou potom nemala, len nadherny zazitok.

Inac co sa tyka toho, ze by sa vytahala - skor vagina ziska vacsiu elasticitu a nauci sa dama ju viac ovladat. Co sa moze hodit pri porode.

Pre vacsie ovaldanie a aj zvysovanie sexualneho vzrusenia sa odporuca zenam, alebo aj muzom prevadzkovat tzv. kegelove cviky. Cvicit svaly ovladajuce vaginu /ci penis/.

Viac napr. na:
wanda.atlas.sk

povodna.rodinka.sk

www.topshop.sk

Ryybiicka

Fiha, Adam, vy ste to s priatelkou aj skusali? Respekt :D, lebo ked ste mi to vysvetlili, iba som civela. Tiez ma napadlo to, co Alzbee pisala, predpriprava na porod, hih. A mozno mas pravdu, ze sa to stiahne, ale tiez ma napadlo to, ze to by potom kocka mala vaginu ako nejaka vrata, a nieze by neukojila seba, ale ani ziadneho chlapa :-P.
Fakt neviem, co v tom bude, on ho tenkeho nema, to je tutovka, ja ho zas nie preto necitim, ze by mi nestacil, praveze 2 prsty, to je nasa klasika (a penis je predsa o kolko hrubsi!!).
toto je pre mna zahada, ja uz fakt neviem, budem trenovat. A neviem, ako to mate vy, ale napriklad my ked sa hybeme, tak on sem tam spravi iny pohyb, akoby mne "vyhovoval" a uz je prec ten pocit, ktory sem tam mam. Proste nahodi ine tempo a tak, a je zlozite hovorit, ze ako sa ma hybat, ked sa tiez hybe tak, ako z neho to ide. Ja viem, som komplikovana, asi to budu tie skusenosti, ale dufam, ze sa to niekam dopracuje.
A potom zboznujem to, ze ked dokoncime a ja nie som, on ma chce dorobit aspon rukou a ja uz fakt nie som nadrzana, ved prave to :-P...a potom tie diskutovacky ze nie, nechcem a on pooood...ale ked ja uz nemam chut...oj oj
Toto sexovanie fakt nie je tak lahka vec ako sa zda :D

AdamKrt

To mas ako s porodom. Ked porodis, tak je to taky extrem, ale po nom sa zena zase stiahne. U fistingu NEMUSIS ist na doraz a vtlacit tam celu ruku. Ale iba pokial je to prijemne. Zas tak moc to neroztahujes. A ver, ze o chvilu, ked prestanes sa zavries tak ako si bola predtym. Samozrejme, pri castom pouzivani by mohlo ist o zavislost na nom vediet sa urobit inak, ale raz za cas na osviezenie.....

Priatelka mala tiez obavu, ale nakoniec z toho bola nadsena. Ani som si nemyslel, ze az tak velmi... :)

alzbee

No podla mna je fisting ako priprava na menej bolestivy porod dobry :D :D...avsak ja by som sa obavala, ze priatel by mi ju vlastne roztiahol a potom by mi uz ani ziadny penis nestacil...nic by som v sebe necitila...teda aspon si myslim...

AdamKrt

Ano, fisting - pastovanie.

V podstate plati zasada, ze treba to mat dobre lubrikovane. Ak chce niekto, aby mu to naviac dobre klzalo, moze pouzit hygienicke chirurgicke rukavice /ale netreba/.

Treba zacat prstikom, potom druhy, treti, potom spojit spicky prstov a pridat postupne ako sa to bude otvarat, ostatne. Nemusi ist vobec o to vopchat tam celu ruku. A ni sa to vobec nemusi podarit. Ale uz pri tom, ked su 3 prsty spojene na spicke /alebo 5/ vznika taky kuzel, ktory je na konci dost siroky. Ziadne nasilu prepchavanie. Pekne pokial to pojde. Napr. poloha od zadu a zena si moze sama prirazat, ako jej to bude vyhovovat. Treba vyskusat a uvidite, ci sa toho budete vediet prestat nabazit :-)

dancaBB

rybicka to asi plati u kazdej zeny : co si neurobis sam, to nemas :)))resp. neni to az take dobre :)

ale to s tym fistingom..no neviem, moj priatel ma taku velku ruku ze si to ani len nechcem predstavit :)

alzbee

fist=z anglictiny päst...cize je to vlastne pästovanie :D :D proste priatel pomalicky strci do priatelky celu ruku...

Ryybiicka

Ahoj, diky za prispevky.
Adam, co je to ten fisting? Vobec som o tom este nepocula :-O. Obzriem sa za tym.

Danca, huh, to si nemyslim, sama sa viem vaginalne odbavit (bez drazdenia klitorisu) a dokaze to aj priatel prstami, len jemu to ide tazsie :-P

Ampulka, dik, vyskusam. Ak mas este dalsie napady, privitam :). No u mna je to prvy partner, tak neviem vobec ani porovnat. Skor ma trapi to, ze to zo mna uplne opadne, ja to ani necitim!! Proste citim iba ten "pleskot" dnu a von, chapes :-P.
A fakt ho nema tenkeho, teda podla mna fakt nie (nemam s cim porovnat). Praveze mne sa zda skor hrubsi, ako dlhy. Ta dlzka moze byt tak 15 cm, ale hrubka je v pohode, som uvidela prvykrat, ze jezisi, to co, to tam budem pchat ako :D.

ampulka

Ryybiicka, moj priatel ma tiez ohnuty nadol, ale az taky problem v tom nevidim. Vaginalny orgazmus som sice tiez este nemala. Je to moj druhy sex. partner, prvy mal penis rovny, ale nijak sa to neprejavilo. Akurat mi teraz vyhovuju ine polohy. Predtym som to mala rada odzadu, no teraz je to skor neprijemne, kedze mi pritom tlaci na prednu stenu. Najradsej mam teraz misionara, ale takeho trosku obmeneneho, "zdvihnuteho". Priatel pri tom klaci na kolenach a ja zdvihnem panvu a podopieram sa rukami, on si ma priraza. To je velmi fajn, a ked sa unavime, tak si zase lahneme na klasiku.:)