Velkost penisu

laky

Chlapci,ked neviete kde je BOD G. naco sem chodite?len pre info.je od vstupu do posvy 3-5cm. :) ano pinta ma pravdu,nezalezi od dlzky ale od sikovnosti majtela :)penisu.potom v druhom rade je sirka.Vaginy su dost siroke.tak je to na tebe,aku taktiku,polohu pri sexe zvolite.

opat456

Ja Ti ani neviem ... toto ma trapilo ece ked som mal nieakych 12-14 rokov ... Od vtedy som zistil, ze cm su dobre, ale nie podstatne :)

opat78

Tak tym to bude :)
Tak treba pohladat, treba len skusat a skusat ... no lepsie a lahsie, ked Ti s tym ona sama pomoze a povie, ze kedy je to to prave orechove ....
Ja som mal chvalabohu raz jednu priatelku, co bola tak ochotna a naucila ma to :) a aj ine praktiky... A pri sucasnej to zuzitkovavam vo velkom :)
A prejav orgazmu je u kazdej iny.. nemusi mat kazda krce a slastne stonat a kricat pri tom ako v Pecku ...

opat89

Ale nie drazdit klitoris ... Vo vagine vo vnutri treba hladat :) To treba drazdit, bo to aj tries vlastne svojim pepanom :)

jozef5555

pri prstovani a olizovani a drazdemi klitorisu sa urobi aspon tak hovori ale na vonok na nic nevidim ziadne krce ani nekrici nic len ona povie ze sa spravila tak ma asi len nejake slabsie