menstruacia

Príspevok v téme: menstruacia
babizna

ahojte, mam 20 rokov, beriem antikoncepciu, avsak posledne sa mi velmi casto stava ze napriklad vobec nedostanem menzes, alebo je velmi slaby, alebo trva 1 den no a mne to zrovna normalne nepride a teda nestalo sa mi to len 1 krat..doktor mi este davnejsie tvrdil, ze obcas moze menstruacia vynechat bezdovodne.vraj sa to pri hormon. antikoncepcii stava. ze je to normalne. avsak opakuje sa mi to a kazdy mesiac sa potom zlaknem ci som nahodou neotehotnela. moja posledna mestr. trvala asi pol dna. Neviete cim to moze byt sposobene, doktor to bral naposledy dost na lahku vahu, ale mne to nepride v poriadku. dakujem

zjuzjika

ja som pri jednom druhu hak mala menzes iba jeden den a povedal mi lekar na to, ze to je v poriadku, ze mozem byt len rada...ale teaz mam asi tak 3dni vacsinou..

dancaBB

je to sposobene tym ze beres hak..totiz to tebe nema velmi co krvacat lebo tvoja maternica sa nepripravuje na uhniezdenie vajicka a ked mas dostat menzes tak sa z nej nema co odlupovat..cize tak

doktor to bral na lahku vahu lebo to je bezne a neni to chorobne ani nic..niektorym zenam uplne vymizne menstruacia ked beru hak..je to normalne..je to len hormonmi
a ked beres hak poctivo tak asko mas tak nemas mat dovod sa bat ze si tehotna lebo sa to neda