psycholog v ziline

Príspevok v téme: psycholog v ziline
skkkff

PRosim vas pekne poradte mi,kde mám isť,ked mam 15 rokov a chcela by osm ist ku psychologovi ohladom chalana,ktorý maa uplne znicil a ja som psychicky na dne uz pol roka a rozhodla som sa to riesit.Niekde v Ziline,prosim poradte.Nie je to zivotne dolezity problem,ale uz sa nevladzem dalej takto trapit,kvoli uboziakovi...DAKUJEM VELMI PEKNE

ajajddd

Dakujem na to si dam pozor.Vies,ja sa len bojim,ze ked poviem,ze mam 15 ,ze si bude mysliet,ze nejaka sprosta zamilovana pubertiacka,ale ja uz som uplne normalna baba a fakt mam problem s byvalym...nie ,ze by mi on nieco robil ,ale psychika je na tom dost biedne-chcela by som to riesit.Uz nechcem takto dalej sa trapit stale...Chcem ho vymazat zo svojho zivota..

anonym__77

Ahoj, bohuzial Ti neporadim, kam IST, ale KAM NEIST. Ja som sla k nemenovanej psychologicke v nemocnici v ZA, jej priezv. zacina na K, tak tam teda nechod, ja som tam bola par krat a odisla som odtial v horsom stave, ako prisla. Cakala som, ze mi pomoze, ale bohuzial sla na mna asi nespravnou metodou, hoci osm jej hovorila, ze mi este viac ublizuje, pokracovala v tom. Po sedeniach s nou som sa pokusila o samovrazdu. Keby mi nepomohol priatel, uz tu nie som. Ked som knej prisla na zaciatku a ver tomu, ze mam velmi zavazne problemy, ktore ma uberali o zmysel zivota, poslala ma aj k psychiatricke na rovnakej chodbe, ta mi dala lieky, po ktorych som dennodenne iba spala - podotykam aj 20hod denne a ked som jej povedala, ze proste nedokazem s nimi zit a toto nie je riesenie, povedala,ze bohuzial a nedala mi uz nic. Takyto pristup - dakujem pekne. Ak mozem poradit, radsej si zaplat sukromneho psychologa, ktory je certifikovany a nechod k statnej psychologicke, ktora Ta viac dodrbe ako pomoze. Pa, vela stastia