Svokra

Príspevok v téme: Svokra
nevesta25

Ahoj. je tu niekto taký, kto sa so svokrou tak pohádal, že s ňou neudržiava žiadne vzťahy, žiadne telefonáty, žiadne návštevy, nič? ide o to, že svokra nám hrozne zasahuje do manželstva, vyhráža sa, hucká manžela proti mne, zničila mi promócie, svadbu, narodeniny... Ak nie je niečo podľa nej, je to tým pádom nesprávne. S manželom sme rok po svadbe žili so svokrovcami, ale bolo to na nevydržanie. Našli sme si podnájom. Vykričala mi hrozné veci, ale potom sa to ukľudnilo. Lenže teraz je to opäť neuveriteľne hrozné, som pre ňu nič, i keď mám dve vysoké školy, manžel má stále navarené, ožehlené, žijeme si ako vo vatičke, medzi sebou v manželstve nemáme žiadne problémy. Je veľká katolíčka - v nedeľu v kostole, ale v živote nie. manžela to veľmi trápi, ale ja ho proti nej huckať nechcem. Ale nemám už záujem s ňou čo i len prehodiť slovo. Poraďte, ako na to.

[zruseny12]

...ako to,ze ZAKAZKA nie je UROBENA?:0))))
tak RADANA budem koncit este nieco porobim a hajde do postele...MAJ SA KRASNE...U NAS SA VELMI OCHLADILO...A PRSI...

DD TEBE TIEZ ZELAM KRASNY ZB.TYZDNA...
SAK AJ VASIM RODINAM...MAJTE SA KRASNE...

radana

No vodicak este nie je hotovy :( Musim maleho posurit :D
To je zle,ze musis este aj autobusom dochadzat a viem,ze si pisala,ze mas s cestovanim problemy :(
No vsak uvidis,ako sa budes citit,snad nejak do toho nabehnes.Zaciatky byvaju vzdy tazke,ale vzhladom na tvoje zdrav.problemy..no ved uvidis,ako sa budes citit zajtra.Ale verim ti,ze je toho na teba moc :(

[zruseny12]

RADANA
no,prave ja mam takyto problem,ze i keby ja som neviem ako chcela moje telo nevladze...
dnes jedna kolegina ,co zo mnou nastupila,tiez dnes neprisla...neviem preco...
inak praca,nie je zla...ZDRAVI CLOVEK JU MUSI ZVLADNUT LAVOU ZADNOU...ASPON JA BY SOM JU ZVLADLA...KEBY SOM BOLA OK...
SAK UVIDIME,NEBUDEM ROBIT ZAVER,ALE AKO BUDE DALEJ TO NEVIEM,LEBO NERADA BY SOM ODPADNUT NIEKDE V AUTOBUSE...NORMALNE DNES SOM MALA STRPNUTE CELE NOHY...ZE SOM ICH NECITILA...NO UVIDIME...
teraz je mi trochu lepsie,lebo uz sedim doma,ale krize a svaly stale bolia,ale tablety na bolest nechcem uzivat...
este si uvarim caj na bolest z RABRICKA,ABY SOM BOLA FIT ZAJTRA...
ja musim tak skoro vstavat,lebo iny autobus potom nemame,ak chcem chodit na 6hod.
to je prave nevyhoda...lebo aj to skore vstavanie cloveku neprida...
no uvidime...
a ty sa mas ako?uz je VODICAK UROBENY?
AKU STE MI DALI FOTKU?

radana

Maria,tak to ma mrzi,ze mas s tym az taketo problemy :((((
Ale to vstavas strasne skoro.Ani sa ti necudujem,pri tvojich zdravotnych problemoch stat 8 hodin na nohach... :(((
Ale kazdopadne som rada,ze si sa ozvala,ako sa mas.Mozno to chce len trosku casu,aby si sa aklimatizovala.No neviem,ved uvidis,ako to pojde dalej,ci sa to vobec bude dat zvladnut :(

[zruseny12]

AHOJTE
tak sa hlasim...:0(((((( boli ma vsetko,krize,kosti,nohy...len som cakala kedy budem doma,autobuse som ledva stala...
tak neviem,ci zajtra vobec vstanem...vstavam 3:10hod...aby som stihla 4:30hod.autobus, ta hodina je na spamatanie sa...aby som sa trochu spamatala...
a mohla normalne fungovat...
KEBY SOM BOLA ZDRAVA AKO PREDTYM,TAK PRACA BY BOLA PRE MNA***HRACKA***
ALE TERAZ UZ BOHUZIAL,NIE JE TO AZ TAKE RUZOVE,VSETKO MA BOLI.STOJIM CELYCH 8HOD.na nohach...
len ja mam smolu,lebo ani sediet celych 8hod.nemozem...a tam je budPRACA NA STANIE,ALEBO NA SEDENIE...NEVIEM CI VOBEC ZAJTRA VSTANEM S POSTELE...

radana

Ahojte.. :D
Dd-hmm,pomaly sa svokra "lame".Nechaj ju tak,ved ju to prejde ako psa motor.Ani sa manzelovi necudujem,ze uz nema chut sa s nou rozpravat.Preco sa s vami neporozpravala vtedy,ked k vam dosla?Asi mu chce zase vbijat kliny do hlavy...Kasli na nu,chce ta len provokovat..
U nas bolo vcera tiez priserne pocasie,ale aj tak sme zbehli trosku na nakupy-manzel si kupil rifle,tak som mu ich vcera oprala a dnes rano,jak som odviezla maleho do skoly som mu ich skratila.Cakala som,ci sa nezrazia na dlzku,no nezrazili sa ani milimeter :(
To s tvojou sestrou ma tesi,ze sa uz citi lepsie..Aj my zvykneme pozerat ten mini talent,je to velmi podarene a tie deti su naozaj velmi sikovne.teraz nedavno tam bol jeden cigancik,co hral na saxafone,no ale to bolo nieco nadherne.Fakt bolo vidno ako ho to bavi a ako ten saxafon ovlada.Az som sa cudovala,ze co sa nachadza v takom malom clovieciku. :DD Tak bude mat sestra aspon zazitok z natacania :D Tak ju odo mna pozdrav a ze jej prajem peknu podivanu :D
S tymi vecami na Betku mas pravdu-nevyplati sa toho velmi vela nakupovat,lebo rychlo rastie a nic potom nestiha znosit.Nasi mali tiez dost vela veci,no pokial boli mali,tak ich dost aj poostavalo a potom sme ich rozdali po rodine..Nasi ponicili vela veci,ked uz boli taki od 5 rokov vyssie..To som nestihala kupovat nohavice,botasky,teplaky.Znicili,co sa dalo,najma starsi syn,ten vecne dosiel z vonku s dierou na kolenach. :D
Ale pekne sa na tie casy spomina a vela krat sa na urcitych situaciach este aj teraz smejeme.Napr.si spominam,ked bol starsi syn vo veku zhruba ako tvoja Betka,boli sme v Trnave na jarmeku a on zboznoval balony.Tak sme mu ich zo 5 kupili.Celu cestu sme na nich davali pozor,aby mu neuleteli,lebo ich chcel silou mocou ukazat dedkovi,ked sa vrati z roboty.Dedko ledvaj za sebou zabuchol branku na dvore a syn vyletel aj s tymi balonmi na schody a chcel mu zakricat-dedko pozeraj co mam..Ale s tymi malymi ruckami balony nejak pustil a tie mu uleteli a stihol dedkovi zakricat-DEDKO CHYTAJ...Potom bol syn z toho nestastny,ze mu balony uleteli..A takych prihod je velmi vela..
No ale som sa rozpisala.U nas fuci nenormalny severak,prsat neprsi,ale aj tak je to pocasie o nicom.Ale aj tak vam prajem pekny dnik a ty Maria ked budes mat chvilku casu,napis aspon par pismeniek,budeme sa tesit :D

dd

Radana - ozaj, som este zabudla..dneska sa uracila svokricka prist..neviem, ci sa uz odurazila, alebo si mysli, ze uz budem ticho a posluchat..alebo co..volala manzelovi, ze ci je doma a uz mala odparkovane auto na parkovisku pred vchodom..no som akurat tak nervy dostala..ale tak snazila som sa to zvladat..k Betke bola zasa taka sladka ako najsladsi medik..ale mna ledva odzdravila a viac ani pol slova ku mne, ani pohlad..Betke zas doniesla nohavice(pricom ja som Betke kupila v poslednej dobe dvoje nohavice..)no a tvarila sa svokra, ze si v izbe cosi upratuje, ale tak neviem..potom, ako som sla dat Betku spat sa zrazu schytila a sla prec a este medzitym stihla manzelovi povedat, ze sa chce zasa strasne rozpravat..ale manzel uz na to nema chut,ju stale pocuvat, tie jej reci stale dokola..takze tak..len ja sa este chystam, ze az najblizsie Betke doprace zasa nejaku vec, oblecenie, co som jej nedavno kupovala, tak sa jej asi spytam, ci by ju to prilisne obtazovalo nekupovat tolke veci a spytat sa, co Betka potrebuje, aby nekupovala zbytocne hory oblecenia..aj ked viem, ze mnohe veci uz ma isto kupene aj rok aj dva si myslim...

dd

ahoj Radana..aj u nas dnes len lialo cely den..vkuse a este taka priserna zima je tu uz :(..aj u nas uz kuria, uz minuly tyzden sme si vsimli, ze su trosinka vlazne radiatory a bolo to poznat hned aj v izbe..a ja tiez zvacsa sportove oblecenie preferujem..ale tak obcas sa treba aj nahodit :)..hlavne ked je manzel nahodeny, tak aby som pri nom nejako vyzerala :)..ale tiez len tak v medziach normy sa snazim, nic extra..
a dik za sestru, dnes som jej pisala, ze sa citi ok, tak hadam to bude dobre, lebo v piatok maju ist zo skoly do BA na natacanie minitalent show do hladiska a velmi sa tesi, tak by ma to mrzelo, keby nemohla ist..lebo inak nikam nechodi, aj cez prazdniny viac-menej nikde nebola..a uz sa jej to raz tak stalo, ze kdesi mala ist zo skoly, ja som mala ist s nou ako doprovod a ona ochorela :(..bola vtedy z toho hotova, tak len dufam, ze jej to vyjde..
Maria sa akosi neozvala :(..len dufam, ze je v poriadku a ze sa jej darilo :)..
dobru noc Vam, Maria, Radana a krasne sny!papa :)

radana

Ahojte:)
Dnes u nas len leje a lejeeee... :(
Maria-dufam,ze uz v novej praci zarezavas a ze ti to ide od ruky a v pohode.Urcite napis,ako si sa mala,ked teda este budes vladat..
Dd-ja sa tiez obliekam skor sportovo a pohodlne..Nepotrpim si na vystrednosti,ale na druhej strane mam rada pekne,nezvycajne,decentne veci.Ale take,aby boli v medziach normy :D U nas uz zacali kurit,ale vsak sme povypinali radiatory,lebo aj bez kurenia tu mame cez 25 stupnov.A teraz jak zacali kurit,tak nam to vyhrievaju aj stupacky,tak mame furt otvorene aspon vetracky,lebo hned mame aj 28 stupnov v byte. :DDD
Dd-sestre prajem skore uzdravenie..

dd

ahojte :)
Maria - ja zas sa neobliekam nejak vystredne :)..mne staci byt oblecena slusne, pohodlne a pekne a to je cela moja narocnost na oblecenie :D, az prilisnu extravaganciu moc nemusim..ako moja svokra co si niekedy na seba navlecie..tak to teda ja by som si na seba nedala..ale tak sto ludi, sto chuti :)..
Radana - no my tiez tak sme papucovo vikendovali..nic sa nedalo, ani vyjst von, taka je zima priserna a este do toho stale prsalo..take pocasie pod psa..co uz, ked nam nemoze stale slniecko svietit..ale tak aspon sme vypadli z bytu, troska sme aj pokecali s rodicmi, sestra mala vcera teplotu, tak sa hrala na pacienta :D a tak..
zelam Vam dobru noc a krasne sny!a tiez pekny tyzden!a Maria, dufam,ze Ti bude dobre a najdes si aj cas napisat nam aspon par slov, ze ako sa Ti dari a ako sa Ti paci v praci :).papa