Svokra

Príspevok v téme: Svokra
nevesta25

Ahoj. je tu niekto taký, kto sa so svokrou tak pohádal, že s ňou neudržiava žiadne vzťahy, žiadne telefonáty, žiadne návštevy, nič? ide o to, že svokra nám hrozne zasahuje do manželstva, vyhráža sa, hucká manžela proti mne, zničila mi promócie, svadbu, narodeniny... Ak nie je niečo podľa nej, je to tým pádom nesprávne. S manželom sme rok po svadbe žili so svokrovcami, ale bolo to na nevydržanie. Našli sme si podnájom. Vykričala mi hrozné veci, ale potom sa to ukľudnilo. Lenže teraz je to opäť neuveriteľne hrozné, som pre ňu nič, i keď mám dve vysoké školy, manžel má stále navarené, ožehlené, žijeme si ako vo vatičke, medzi sebou v manželstve nemáme žiadne problémy. Je veľká katolíčka - v nedeľu v kostole, ale v živote nie. manžela to veľmi trápi, ale ja ho proti nej huckať nechcem. Ale nemám už záujem s ňou čo i len prehodiť slovo. Poraďte, ako na to.

[zruseny12]

...na chlad je zasa ako nam radial lekarka imunolog.kazala
-davat pozor na prievany,tepleo obliekat do bavlny,nic umele...
posilnovat imunitu-sauna...
a predpisal jej vtedy CETIRIZIN-dost pomohol...potom sa s toho dostala,ale tiez som jej musela obmadzovat mlieko,lebo ona ho vypila hadam aj 3l denne...a to jej tiez zahlienovalo telo/aspon si myslim,lebo ked obmadzila mlieko,tak sa to omnoho zlepsilo/
teraz je chora preto,ze umyje si hlavu a za chvilu ide von...atd.chapes,je to aj jej vina,ale uz sa jej toz miernilo,len ona zacina najprv stale z kaslom,a az potom sopli a prejde jej to na priedusky...
ma 13rokov,ja som si myslela,ze v puberte ju to uplne prejde,ale lekarka mi posledny krat povedala,ked sme pri nej boli,ze je to uz na cely zivot-alergia na chlad...ale vela zalezi,ako sa clovek oblieka,dava si pozor na prievan atd.JA SI TO MYSLIM a najhorsie su tie prechody z leta na zimu,zo zimy na jar atd.to je najhorsie obdobie...ked sa aj v lanelakoch prestane topit,byt je nevyhriaty a clovek je v tej zime,treba sa aj umyt,osprchvat atd.A TO JE PRE TAKYCH LUDI ZABIJAK-VYSLOVENE...ked si nemoze pritopit ked je zima aj vonku aj v byte a netopia...:0((((

agaven ja

Maria ja som jej medavala mlieko a jogur tyzden zacala soplit bielo a prestala kaslat .Len ja truba potom som zase dala jogurt nie probio a ma rada mlieko s grankom jahod a bananovy no a pytaj sa ma tucem si hlavu sopel zase zeleny a zase kasle . Ja sa zabudam ze jej nedavat. Aspon teras ja neviem urcity cas ale už som na chladnicku dala jodurt mlieko nedavat.

agaven ja

to mi povedala lekarka ze aj to moze mat . proste povedala ze ked sa ochladi zmene pocasia atd..Ale povedala , ze s tym nic neurobime tak neviem . Povedalalen zase sirup. antib inhalovanie ..A povedala , ze starsi ludia to mavaju dost casto :Lebo ona ked podbehne v zime a naslope sa toho chladu drhla a to som spomenula lekarke a potom už len ani pani ... ved už nemozete taka na nu byt moc ju kontrolujem setrim ..a musi si sama robit obrane latky musi sa sam zlepsovat imunit. system atd... len sa to taha nic nerobi a ked aj vzdy je to ok..ako imunit. dobry alergol dobre su deti omnoho alergic. a leicia sa este horsie ako ta moja dokonca aj nic nedavaju ze vraj detom aby s toho vyrastli ne dopovat ich nebudu ...Ja hadam na to pridem

[zruseny12]

...no,jasne dam...ale ak je clovek alergicky na kazein,nemal by ziadne mlieka uz pit,ani kozie,ani sojove,ovcie...PROSTE ZIADNE...
a este k tomu aj obsahuje sojove napr.NIKEL...
INAK AK BY FAKT BOLA ALERGICKA NA KAZEIN,TAK BUDES MUSIET JEJ VELA VECI VYRADIT,LEBO TO JE AKO ***JED***MLIEKO PRE NU A NAHRADIT VAPNIK INYMI VECAMI,ABY JEJ NECHYBAL...
MLIEKO A PRASKOVE MLIEKO,SERVATKU ATD.CPU VSADE...ESTE AJ V CAJI SOM NASLA,ZE OBSAHUJE SMOTANU...ALE TAK NEBUDEME PREDBIEHAT,UVIDIME AKE BUDE MAT VYSLEDKY...
DAJ JEJ AJ TESTY NA CHLADOVU ALERGIU UROBIT/neviem ci som ti uz to spominala ci nie,alebo ci sme sa uz o tom bavili,robia sa z KRVI/

agaven ja

ano dokonca mi dal vcelar proplois a povedal ze na pol na pol alkohol a dat do flasy prpolis a davala som kloktat napisat ti ze aj som nos vytierala hej a nic len ju stipal az potom už boli zelene sople a hroznu bolest hlavy dostala nic len sa to zhorsovalo .A zase o mesiac to iste sople skusala aj to co rng pisal s tym orechom listami Ja dakujem bohu ze ten nos nema krvavy nakolko som jej tolko toho tam dala a nnic len chvilku dobre a zase zane soplit zeleno tak uzas vincentku morske .mirhu the arte olej aj s tym aj alpa propolis , orechac no a citam hladam vsetko co skusali zeny mami davat detom dik maria ozaj mam vedla temu moze dieta cesnek tabletky ja ked dam idem zomriet asi tak a zachod je potom cely den moj kamos mne zakazal gastro lekar ..Ozaj ked o mesiac bude ta moja alerg. na to mlieko tak ma mas denne na tema kazein hehe a ani neviem co potom varit denne soju bude mat asi ved ty mi hodis link ze moja

[zruseny12]

...tak dufam,ze to nebude velmi drasticke cakanie...:0((((
viem velmi dobre ako vie zneprijemnit,len to obycajne tecenie z nosa,clovek si pripada ako male decko,ktoremu tecie sopel...:0)))))stale byt v strehu atd.a mat po ruke kapesniky...
minule som sa bavila z jednou pani u koznej a ta velmi chvalila propolis...toto si uz skusala?lebo nepamat si,ci si uz o tom pisala,len to je tiez nebezpecne ked je niekto na to alergicky a med-namiesto cukru...
...alebo TRSTINOVI CUKOR NAMIESTO BIELEHO CUKRU-LEBO AJ TO ZAHLIENUJE...