co to zo mna tecie pri sexe?

maternica

ja som zacala sexualne zit od svojich 21 rokoch a vzdy pri milovani som bola normalne vlhka, a po 5 rokoch pohlavneho zivota som uz pri milovani striekala normalne, po 4 mesiachoch som isla na vysetrenie a zistili mi rakovinu krcka maternice, teraz presli 3 roky od tohto obdobia, tak uz to mam vyoperovane.Ale problemy su stale,-(

lola69

ja mam 14 a mali sme to s priatelom 2 krat raz mi tekla krv a druhi raz tez jak kebi som cikala tes nevem co to je??

bobulocka

eldina- to vazne? a ked som to pred tym nemala? to prislo tak zrazu, posledne mesiace. a to je toho tak vela? a preco to tecie, aj ked sa nespravim, teda nemam orgazmus?

eldina

moja zlatá....si jedna z mála žien,čo majú to šťastie,a takto reagujú na vzrušenie........nič to nie je(bola si u lekára,si okok).
ber to tak,že chlapi to milujú...užívaj si svoju výnimočnosť,tie zvuky nech ťa nerušia,chlapov to len presvedčí o tom,že ťa to s nimi baví...:)

bobulocka

no ani nie, ze vadi, ale je to take,co ja viem.. mohlo by byt aj bez toho :) ale tak ked nie, kaslem na to :)
ked sa mi to stalo prvy krat, normalne som sa zlakla, ze som sa docikala!
ale teraz som si celkom na to aj zvykla, len musim plachtu susit :)

janika17

BOBULOCKA veru neviem co to moze byt,ale kamaratka s tym tiez mala problem ale neskor sa jej to upravilo same.
a to mlaskanie ti az tak vadi,je to hlucne ci co? :D

bobulocka

granulkaaaa- dakujem, upokojila si ma :)
no ved ja to tiez nemam dlho, aspon pred tym som to nikdy nemavala.. ako niekedy je to fajn pri sexe, nepotrebujem lubrikant :-DD len to mlaskanie, este horsie, ako normalne heh ale tak da sa to.
veru zapal to nie je urcite, ja chodim ku gynekologovi pravidelne a som zdrava.
no tak daj potom vediet granulkaaaa , nezabudni :))

granulkaaa

a este nieco... majka 13-choroba ani zapal to urcite nieje !! lebo som bola u gynekologa pred mesiacom a urobil mi kompletne vysetrenie kvoli tomu ze som mala ist do cudziny...a vsetko dopadlo skvele-myslim tie vysledky...a to co zo mna tecie tak tecie uz asi 3-4 mesiace...