Este nikdy som si nefarbila vlasky, poradte, KTORA FARBA JE NAJLEPSIA??

mnamka257

mno...co sa tyka skodlivosti, kazda farba vlasom skodi a vysusuje ich...aj ked v reklamach sa hovori ze ti farba vlasy vyzivuje tak je to uplna hovadina...ale pokial si chces vlasy silou mocou farbbit tak pozi farbu loreal a vlasy si umyvaj samponom od nivey na farbene vlasy...alebo, teraz ma to napadlo, nechces skusit na zaciatok melir?

mirka 23

daj si hennu, je to prírodná farba. Aj ja mám jemné blond vlasy a raz som si ich nafarbila chemiou a veeeľmi veľa vlasov mi vypadalo. Henna vlasy super vyživí a posilní.

bibba

no stym ti ja moc neporadim. ale newiem preco ma tiez napadol loreal. skus si dat nejaku taku medowu blond, alebo swetlo orieskowu, nech hlawu nemas zltu alebo bielu, ale fakt pekny odtien

ushko

bibba:
no, ja viem, ale pozdavaju sa mi odtiene od Loreal, nie uplne blond, skor plave, prirodzenejsie :o) len neviem, ci je to dobra znacka, ktora nenici vlasky, bo nemam ich az tak vela, aby som ich chcela nicit :o) preto skor potrebujem vediet nejake druhy znaciek, ktore mate overene, ze vlaskom neskodia :oP

ushko

aj melirik by som brala, ale neviem, o aky mam kadernicku poziadat, lebo niektore baby maju na hlave nacapane len par rovnako farebnych pramienkov, a to vyzera strasne umelo :o)