popalila som sa

Príspevok v téme: popalila som sa
carrie

Mam 28rokov,dve deti a manzela.Stala sa mi velmi neprijemna vec.Asi pred pol rokom sa mi ozval jeden stary priatel.Bolo s nim super,hovorili dme o vsetkom kedze vlastny otec ma opustil brala som ho skor ako otca.Manzel o nom nevedel ani som mu o nom nerozpravala je velmi ziarlivy hned by si myslel same zle veci a podozrieval ma.Ja som bola ale stastna konecne som sa mala komu vyrozpravat,mal na mna stale cas.Inak nikdy sme sa nestretli rozpravali sme sa telefonicky.Byva od nas daleko.Zdoverila som sa mu aj s nasou zlou financnou situaciou ponukol sa ze pomoze najprv som vahala potom som mu dovolila poslat max 20eur na ucet.Poslal mi 150,neskor 300,potom dalsich 100.On si to mohol dovolit mala som to brat ako darcek.Nakoniec si zmyslel ze sa so mnou chce stretnut bez mojho vedomia objednal nejaku vilu niekde v bulharsku.Vtedy som sa zlakla ved som vydata zena.Samozrejme hned som odmietla.A vtedy prislo peklo.Zacal mi vypisovat vyhrazne sms.Ponukla som sa ze mu vsetky peniaze vratim no po splatkach ved nemam z coho naraz len aby mi dal pokoj.Kazdy den ma bombarduje smskamy v ktorych ma uraza ponizuje a vykrikuje kolko toho na mna minul a ci si viem vobec predstavit kolko som ho stala.Ako by to nestacilo pyta trojnasobok toho co mi poslal.Velmi lutuhem den ked som mu dala cislo svojho uctu.Mam z neho strach.Je to riadne psychicke tyranie boli ma zaludok som nervozna a tuhnem pri azdom pipnuti mobilu.Keby som bola vedela ze tie peniaze bude pytat naspat tak mu to cislo neposielam.Vravel ze je to darcek a ja som bola stastna.Az teraz mi doslo ze si ma chcel len kupit citim sa ako stetka ktoru vyplatili vopred a nesplnila svoje sluzby.A teraz pytaju peniaze naspat.Zverila som sa kamaratke ona vravela ze by naspat neposlala ani cent ved ja som peniaze nepytala.A darceky sa nevracaju.Ja to radsej splatim nech da pokoj ale co bude potom??Co ak s tym uz nikdy neprestane?Nedost ze mam nador nad oblickou,ze chudnem,ze nemam peniaze na lieky aj o tom dobre vedel....teraz este aj toto.Som zufala......co mam robit?

ShaulaThalit

Ahoj carrie, sledujem tvoj pripad nejaky ten cas...
Chcela som ti povedat, ze ti velmi drzim palce, aby ste to vyriesili aj ked ste v zlozitej financnej situacii. Je to velke ponaucenie pre teba a myslim, ze aj pre nas, ktori to citame...
Mas svoju polovicku, ktora ta miluje, rodinu... deti. To je to, co je najkrajsie na tom vsetkom. Ja som v situacii, kedy nemam nikoho a som na vela veci sama, preto viem, ake je to tazke.
Velmi ti zelam vsetko dobre.

carrie

Ahojte.Len vam pisem,vcera som sa porozpravala s mojou polovickou,vsetko som mu povedala od A po Z myslela som ze sa nahneva no bol praveze rad ze som mu to povedala.Ibaze on rozhodol inak.Vyberieme vypisy z banky plus nech nam posle kolko zaplatil za mobil a vsetko do centa dostane naspat nech nam da pokoj.No nic naviac nedostane.Len tolko kolko poslal.Potom menime telefonne cislo a stacilo.Ak bude aj nadalej obtazovat dame nanho trestne oznamenie

ramirka

carrie..tak ako som tu aj ja pislala a skoro kazdy HNED si zmen cislo..uz necakaj..dalsia vec on naozaj nema nic konkretne v rukach vies on si je vedomi ze ta vydesi takymito recami preto sa nedaj rozhadzat...a uz nereaguj ani mu neodpisuj sms ze nech ti da pokoj maximalna ignoracia..a to cislo zmen!!!!!

xxxx

Ja sa nastastie s nikym nerozpravam. Ked si chceli so mnou zacat nejake baby povedal som im, aby mi dali pokoj hned po prvej vete. Aj ked neboli skarede. vsak podla cisla sa da zistit komu patri. A zdoverovat sa o svojom sukromi s niekym nie moc blizkym je chore.

carrie

Dakujem vam vsetkym co ste mi napisali som rada ze chodim na zdravie.sk a nie na LADY SK tam som totiz pisala trocha som zmenila udaje aby ma nahodou niekto nespoznal pisalo mi strasne vela ludi ktori ma len zhadzovali,a ponizovali,nazvali sprostou kravou atd.....akoby som nemala dost.Mozno som sa tam zle vyjadrila oni si mysleli teda vzali to tak ze si chcem dat predlzit vlasy a preto som vzala prachy,urobili z komara somara no fakt bolo mi az smiesno z toho ako to tam popisali a skomplikovali ale som vdacna vam vsetkym co ste pisali sem ze ste ma povzbudili....patri vam velke DAKUJEM.Alexandra

lucy2201

ahoj no to maš ozaj na figu nechcela by som byt v tvojej koži.ja by som si zmenila čislo a pochybujem že by ta potom šiel hladat...

carrie

ok ak mi neverite tak nic.....som v soku vystresovana momentalne ani neviem ako sa volam viem isto ze to 800eur nebolo a ak posle aj ten vypis tak to na nom bude.Nejde o sumu.Tu je iny problem.DAR ktory niekto zmenil na pozicku.Asi do seba nahadzem tabletky a a skoncujem s tymto blbym zivotom kde ma kazdy obabre nemam silu pozerat sa ako sa mi kvoli nejakemu idiotovi rozpadne vztah,nechcem to vidiet,neprezijem to.