Moze dievca otehotniet ak...?

čerešňa

nechcem byť hnusná, ale deti prečo sexujete keď ešte na to nemáte svoj vek ????
Tomas252 utrieť spermie nestačí, treba sa vyčúrať a umyť, alebo použiť kondom.
emosss pre teba platí to isté.
Chlapci najskôr teóriu, potom prax !

Leticia

emos ty mas kolko rokov? neovladas ani pisanie, ale to nieje az take podstatne, aspon si sa na druhe kolo mal ist vystat a vyumyvat!

emosss

prosim vas ked som mal s dievcatkom prvykrat sex a som ho vitiahol dobre spravil som sa na jej brucho a o pol chodiny som isliel zas bez ochrany a som lezal pri tomu ako sme sexovali a nasiel som na semenikoch nieco slizke a zlte co to je? mohlo mi nieco ostat este co som nevystriekal a vytieklo my to v posve? alebo co to bolo za zltu tekutinu? ale potom som uz dal aj kondom a som sa spravil este aj do neho tak co to mohlo byt za tekutinu?

ketsut

Mladí....je dokázané, že ak aj žena uspokojí muža orálne...ten sa snaží odstrániť spermie, čo nie je možné 1OO percentne..je vždy šanca otehotnieť. To je dokázané...pokiaľ by ste v styku pokračovali...
Preto je vhodné používať ochranu, len je potrebné zvoliť taká, ktorá je pre vás oboch vhodná....
Čo sa týka plodných a neplodných dní ako tu zaznelo, tak to je druhá hlúposť, je xy prípadov, ked ženy otehotneli aj počas neplodných dní....
Stačí navštíviť odborníka a ten vám to potvrdí...

jaj

ked sa predtym spravil a po 5 min na to siel zas, tak ta tekutina "kvapky lasky" pojde do nej aj so zvyskami spermii a pochybujem ze ked je panna ovlada kedy ma plodne a nepolodne dni...

malaalam

a keby to tam islo "vopchat" tak sexujes bez ochrany ??? dost hlupe nato ze je panna, chces aby si to po prvy krat zapamatala tak ze namiesto mojkania po sexe bude utekat do lekarne kupovat "tabletku po"...