Holky pomozte..:(

mel6662

Holky dakujem vam,ale nenasla som nikde schopnu lekaren.Budem to musiet neako vydrzat.Ale mam dostat teraz menzes.Dostanem ho normalne??

csaba

ja ti odporúčam aloe first, alebo aloe vera gelly sú to veľmi kvalitné veci a veľmi pomôžu. Ja ti poradím že kde to môžeš kúpiť.

MARISA116

mel6662-to neprejde samo keby tam bola lekaren tak si kup masticku vola sa canesten je super a hned zabera ver ja som to mala tiez ....

alzbee

No alebo mozno by bolo najlepsie riesenie s tym repikom, ze kupit si injekciu a tak si ho vstrekovat dnu:)) lebo uprimne-s tou flasou si to neviem predstavit :-P

AdamKrt

Nemusel by byt ani lievik. Stacilo by naliat povedzme do cistej 0.5L flase ten repikovy caj a vo vani si hrdlo flasky strcit do posvy, obratit. Vyleje sa dnu. Nechat to chvilu posobit, povedzme 5-10 minut a opakovat, pokial sa neminie flaska.

No, nudzovka... Ale repik by mohol na nieco taketo zabrat. Repikovy caj sa da kupit casto aj v hypermarketoch, len ho najst, rozoznat...

AdamKrt

alzbee:

Nemyslel som samozrejme kupel vonkajsi, lebo sa to musi dostat dnu. Ale liat si to do vnutra posvy. Napr. liat to tam nejakym plastovym lievikom /ked bude vo vani/...

alzbee

mel6662: ja som sice v Tunise v zivote nebola, cize si neviem predstavit, ci tam su lekarne s liekmi u nas bezne dostupnymi, ale az by si teda sla cosi pozriet, tak vyskusaj Canesten vaginalnu tabletku alebo probiotika Gyntima, ktore sa mozu pouzivat aj na prevenciu, ale aj liecia pri (je to 10kusov capikov, zavadzaju sa na vecer, cize 10noci by si musela mat aj vlozku, lebo to dost vyteka)...myslim, ze co pisal AdamKrt-ze kupel v repikovom caji ti asi moc nepomoze, lebo je to problem, ktory je vo vnutri a tam sa ten caj nedostane...drzim ti palce a dufam, ze zvysok dovolenky budes mat prijemnejsi:)

sisa72

Jaj ste v Tunise nevšimla som si prepáč.. máš oslabenú mikrofloru mohla si to dostat z vody v bazéne napríklad.. viem že kamoška si pri tomto probléme dala na tompón kyslú smotanu a vložila do pošvy.. ja som vždy radšej išla k doktorovi, ale je pravda že som bola na Slovensku.. skús to stať sa Ti nič nemôže...

AdamKrt

Najlahsie je ist za lekarom, ale mozno by zabral aj kupel, kedy by si si posvu macala v repikovom cajiku /izbovej teploty/.

sisa72

Mám to isté.. je to mykóza a potrebuješ lieky do pošvy a masť na vonkajšie okolie.. inak Ti nič nepomôže.. mávala som to často a skúšala všetko možné.. bude sa Ti to iba zhoršovať.. kludne navštiv ženského lekára to nie je nič Vážne a hned po prvej tabletke to ustupi.. len Ta pozrie a ine ti nič nebude robit..nemusíš sa bat..keby si mala dačo vážne nepoviem, ani ja by som nešla k inej doktorke.. ale pri mykoze nevidim problem. ved nebudeš trpiet celu dovolenku.. je to nepríjemný pocit..držím palce..