som v p...z nervami z neveri

Príspevok v téme: som v p...z nervami z neveri
nupagadi

čaute všetci,moj problém je v tom že ma priatelka podviedla.žijem s nou už 10 rokov a milujem ju aj ked mi to urobila ale stale sa mi to vracia každí den už neviem čo mám zo sebou robit.stalo sa to nedávno ,odpustit som je odpustil ale v srdci to bolí a bude.nikdy sa toho asi nezbavíím aj ked sa bude snažit akokolvek pretože s ním to robila aj 6 krát za den a somnou sa jej nechce raz za 4 dni.som chlap a sex je pre mna dôležitý tak nechápem prečo s ním mohla a somnou nie,žebi bol fakt tak lepší ako ja .tak prečo potom tvrdí že sa jej to somnou páči.neviem ako dalej a nesmejte sa aj ja som si myslel že mne sa to nemôže stať a stalo sa.

danuskaaa

ahoj, zaujímalo by ma, či sa ti priznala sama alebo si na to prišiel ty. Na tvojom mieste by som sa s ňou o tom porozprávala a chcela by som vedieť, čo jej u teba chýba, keď to hľadala inde a urob si plusy a mínusy tejto situácie a potom sa rozhodni a nezabúdaj, keď raz človek sklame, ľahko môže sklamať aj druhý krát.

majco2

hmmm... nechcem klamat ze citim s tebou... je mi to luto... po 10 rokoch... musi to byt tazke..

skus porozmyslat ci ti stala zato zranenie tvojho srdca.. ci stoji zato aby si to s nou este skusil... porozmyslaj ci ju tak moc milujes ze to rozchodis.. zaroven mysli aj nato, ze zlodej ostava zlodejom (myslene obrazne, ale je to pravda!)