Zacala som s tukozravou polievkou

Príspevok v téme: Zacala som s tukozravou polievkou
Amylee

Ani nie tak na schudnutie(sice trosku hej:-b),ale aj na take to celotelove precistenie..viem ze ked s nou skoncim po siedmych dnoch.nemala by som jest zase setko co mi pride na um,lebo sa to vrati..chcem sa len opytat,v rozpise som nasla napr na druhy den(co je teraz moj) ze mozem len zeleninu...badam ale na sebe,ze som strasne slaba(asi som bola zvyknuta na vacsi prisun energie)a teda aj ospala..viete mi nieco odporucit co by nepokazilo dietu ale dodalo kusok viac energie? dakujem .)

sematam

anutka : ja som ju jedla a neni až taka zla ako každy hovori len potom ti už zacne liest hore krkom posledne 2-3 dni ale pohode inak da sa to .. len tam treba dodržiavat pravidla lebo to potom ani nezabere.. tu ju mas :)

guga.webgarden.cz

DRžIM PALCE VšETKýM :))))

anutka

Môze mi niekto poskytnut recept na tukozravu polievku,alebo navod ako najrychlejsie schudnut.za 3 roky som pribrala 16kg.

csaba

stačí ked si dáte aloe gel ten dokonale prečistí telo a zbaví od všetkých nečistôt v tele. ked chcete je vám poradím ako sa dostať k týmto produktom aby ste mali aj cenu výhodnú.