Ako sa naučiť aspoň na 70% Anglicky za 2 mesiace ako samouk?

Príspevok v téme: Ako sa naučiť aspoň na 70% Anglicky za 2 mesiace ako samouk?
bezradná18

Moja téma znie ,-
"Ako sa naučiť aspoň na 70% Anglicky za 2-3 mesiace ako samouk ???" -
Viem že čudná ale mňa by zaujímali Vaše skúsenosti,formy učenia alebo štýl...

Môžte mi poradiť knihy alebo slovníky pre samoukov poprípade CD ,alebo internetové stránky,, chystám sa do "UK" tak sa chcem naučiť za 2-3 mesiace aspoň na tých 60-70% po anglicky...viem že v tej krajine sa dá potom doučiť AJ..nie?

prosíím..pomooooc...ďakujem

Sarangel

Super kniha Anglická gramatika bezbolestne i pre blondýnky.
Teraz je táto knižka len za poštovné, to sa veľmi oplatí. (super aj ako Vianočný darček) :-D
Najprehľadnejšie anglické tabuľky a farebne vyznačené zaručia vaše lepšie zapamätanie a rýchlejšie vybavovanie :-)
Keďže sa učím agličtinu, táto štíhla knižka sa stala súčasťou mojej výbavy kabelky :-) Verili by ste že gramatika môže byť zábavná?
Chcete ovláduť anglickú gramatiku bezbolestne?
S toto knižkou vám to pôjde omnoho jednoduhšie :-)
anglickyfantasticky.cz

Krásny dníček

Sarangel

Super kniha Anglická gramatika bezbolestne i pre blondýnky.
Teraz je táto knižka len za poštovné, to sa veľmi oplatí. (super aj ako Vianočný darček) :-D
Najprehľadnejšie anglické tabuľky a farebne vyznačené zaručia vaše lepšie zapamätanie a rýchlejšie vybavovanie :-)
Keďže sa učím agličtinu, táto štíhla knižka sa stala súčasťou mojej výbavy kabelky :-) Verili by ste že gramatika môže byť zábavná?
Chcete ovláduť anglickú gramatiku bezbolestne?
S toto knižkou vám to pôjde omnoho jednoduhšie :-)
anglickyfantasticky.cz

Krásny dníček

AJ

lenkapl, si ma predbehla, presne to iste som chcela napisat
Tiez si myslim, ze skolsky system vyuky je nanic. Tuto nejaki chalani stredoskolaci napisali ucebnicu AJ a je vraj velmi dobra.
www.ceskatelevize.cz

roboo

Ahoj ja som nedávno začal robiť tento kurz pre samoukov: www.anglictina-bez-biflovania.sk je to neuveriteľné ale po 2 týždňoch som pocítil, že angličtina sa mi zlepšuje venujem tomu 15min denne cestou z práce v autobuse.

Julie.Exner

Hezký den,
mně pomohl tento online magazín www.sogoodlanguages.com, kde je gramatika vysvětlena opravdu dobře.
Učím se i pomocí písniček a sleduji filmy v angličtině. Ale nejlepší je stejně odjet do ciziny, kde se člověk naučí nejrychleji. :-)

maria2222

Urcite netreba ocakavat, ze sa anglictinu naucis za par tyzdnov na dobrej urovni, ak teraz nevies v podstate nic. Uceniu treba venovat cas. Nikto ti to do hlavy nenaleje. Mne osobne pomohla tato stranka, vela som pri nej pochopila a ziskala som novy pohlad na ucenie sa anglictiny www.anglictina-bez-biflovania.sk

alena896325

Na ucenie anglictiny treba cas a najma najst si vhodny sposob, ktory ta bude bavit a nebudes sa pri nom trapit. Mne osobne pomohlo ucenie sa metodou angličtina bez bifľovania. V prvom rade sa treba odhodlat zacat ucit a najst pre teba vhodné riešnie. Mne tato anglicitna bez biflovania pomohla takze odporucam. Ak sa ju odhodlas vyskusat, daj vediet tvoje vysledky.