Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa naučiť aspoň na 70% Anglicky za 2 mesiace ako samouk?

Príspevok v téme: Ako sa naučiť aspoň na 70% Anglicky za 2 mesiace ako samouk?
bezradná18

Moja téma znie ,-
"Ako sa naučiť aspoň na 70% Anglicky za 2-3 mesiace ako samouk ???" -
Viem že čudná ale mňa by zaujímali Vaše skúsenosti,formy učenia alebo štýl...

Môžte mi poradiť knihy alebo slovníky pre samoukov poprípade CD ,alebo internetové stránky,, chystám sa do "UK" tak sa chcem naučiť za 2-3 mesiace aspoň na tých 60-70% po anglicky...viem že v tej krajine sa dá potom doučiť AJ..nie?

prosíím..pomooooc...ďakujem

roboo

Ahoj ja som nedávno začal robiť tento kurz pre samoukov: www.anglictina-bez-biflovania.sk je to neuveriteľné ale po 2 týždňoch som pocítil, že angličtina sa mi zlepšuje venujem tomu 15min denne cestou z práce v autobuse.

Julie.Exner

Hezký den,
mně pomohl tento online magazín www.sogoodlanguages.com, kde je gramatika vysvětlena opravdu dobře.
Učím se i pomocí písniček a sleduji filmy v angličtině. Ale nejlepší je stejně odjet do ciziny, kde se člověk naučí nejrychleji. :-)

maria2222

Urcite netreba ocakavat, ze sa anglictinu naucis za par tyzdnov na dobrej urovni, ak teraz nevies v podstate nic. Uceniu treba venovat cas. Nikto ti to do hlavy nenaleje. Mne osobne pomohla tato stranka, vela som pri nej pochopila a ziskala som novy pohlad na ucenie sa anglictiny www.anglictina-bez-biflovania.sk

alena896325

Na ucenie anglictiny treba cas a najma najst si vhodny sposob, ktory ta bude bavit a nebudes sa pri nom trapit. Mne osobne pomohlo ucenie sa metodou angličtina bez bifľovania. V prvom rade sa treba odhodlat zacat ucit a najst pre teba vhodné riešnie. Mne tato anglicitna bez biflovania pomohla takze odporucam. Ak sa ju odhodlas vyskusat, daj vediet tvoje vysledky.

Lucyan

Ahoj, najrýchlejšie sa naučiť anglinu v krátkom čase, bude vyžadovať hlavne nejaké úsilie a kombinácia rôznych vecí ako učiť sa slovká najlepšie rovno celé vety a frázy a pozerať filmy, počúvať rádio...proste úplne sa vystaviť anglickému prostrediu. A tiež hlavne komunikovať po anglicky. Dosť dobrý je aj program Imitum: www.anglictina-bez-biflovania.sk

Bobo12341

2 mesiace na zvládnutie angličtiny ? Chystám sa vycestovať do Austrálie a znie to zaujímavo ale viem, že moje znalosti jazyka určite nebudú dostatočne. Ak niekto rieši podobný problém ako čo najskôr zmeniť štýl vnímania a učenia anglického jazyka určite by ste si mali prečítať túto publikáciu www.anglictina-bez-biflovania.sk Mne osobne otvorila oči a naučil som sa učiť s väčším nadšením.

hansikr

Ano je to vyborne. Knihu a usb city language guide som dostal od priatelky k narodkam. Dobre vyzera a dobre sa mi z nej uci. Chvalim najmä pocuvanie slovíčok s usb, spravny prizvuk. fajn darcek:-)

slnieckosvieti

Kniha City Language Guide s USB je naozaj výborná, je iná ako ostatné učebnice anglictiny, odporučila mi ju kamarátka, upútal ma aj jej dizajn, tak som si ju kúpila a naozaj neľutujem. Učím sa z nej denne s chuťou, jednu až tri lekcie za týždeň, gramatiku si nechám vysvetliť z videa, slovicka počúvam z audia. Vypočujem si to fakt aj desaťkrát a vtedy si gramatiku a slovíčka zapamätám bez námahy. Prekladové vety si prejdem dva aj tri razy, potom videolektorovi odpovedam na otazky, prehravku tiez opakujem. Toto učenie angličtiny nemá chybu, som nadšená, túto knihu by mali používať aj v školách. Za mesiac som sa z nej naučila viac, ako za celú strednú. Nechápem školský systém, čo na školách učia. Túto knihu jednoznacne odporucam...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa naučiť aspoň na 70% Anglicky za 2 mesiace ako samouk? - Fórum - ZDRAVIE.sk