vztah s bratrancom?

Príspevok v téme: vztah s bratrancom?
vila-amalka9

pred mesiacom som oslavovala 18-ku a bratranec mi povedal ze sa mu pacim atd atd......cely tyzden mi z toho bolo zle,pretoze je to oja rodina kamarat,prezili sme spolu detsto.bolo mi to neprijemne vyhybala som sa mu,ale vcera som ho stretla v meste a zabavali sme sa.nepili sme ale nakoniec sme skoncili na jednom wc a viete si predstavit co:((
najhorsie je ze pi od rana vypisuje ze ma lubi:(co mam robit??bojim sa ze ked to doma poviem nasi ma zabiju alebo vyhodia z domu:(on ma 20...poradte mi

Azuriitko

vila-amalka9, na verejnom fóre musíš počítať s tým, že ak si urobila niečo diskutabilné, kritike sa nevyhneš. A ja musím súhlasiť, že rozumné to veru nebolo. Priamy bratranec či sesternica, veď to je ešte ozaj blízky príbuzný, ja osobne sa nemôžem na sesternicu ani chtivo pozreť, proste je to príbuzná, to jednoducho nejde. Ale podľa toho ako to popisuješ, proste nechceš do toho ísť, ale "držíš", proste urobíš čo vyžaduje, a potom sa mu ešte viac moce hlava. Určite môže sa stať, že sa na pohľad zaľúbi niekto do bratranca či sesternice, ale určite by som sa to vždy snažil udržať v platonickej rovine.

mirka 23

Tak potom si silna :) Ja ti držim palce, nech sa už rozhodneš akokolvek. A budem rada ak dáš vedieť, ako to dopadlo.
Btw, teraz si spominam, že som tiež raz bola zalubena do bratranca, ale z druheho kolena. Videla so ho prvýkrát, keď som mala 18. Ale samozrejme to ostalo v platonickej rovine.

doritka

No ja mám vzťah so svojím bratrancom už skoro rok. Síce mi je úplne jasné, že to nemá žiadnu budúcnoť ale aj tak je to fajn a moc si to užívam.

vila-amalka9

wizard neries moj vek....nenapisala som to sem preto aby ma niekto kritizoval bohvieco si ty povystrajal/a takze sa skludni a skor ako zacnes niekomu vykrikovat co je zac...sa pozri najskor na seba potom zacni do druhych,mudracik

wizard

vila amalka - boze, to snad nieje pravda.
To si poriadne lahka. Je to chlap, jasne, ze sa chce zabavit bez nasledkov. to mas 14 rokov? get some self-respect girl!