zmena hak

Príspevok v téme: zmena hak
babusenka

ahojte,
presla som na nove ant,tabletky z novynnete na mercillon,,tento mesiac som ich len zacala brat a uz mam poslednu tabl,kt mam zajtra uzit,,,takze mam dostat menstr, o par dni,,,uz par dni ma pobolievaju prsia , citim ich take napate,,,neviem cim to je ze som presla na inu hak alebo za to ze mam dostat menst,,,nikdy som predtym take nemala ked som mala dostat menst, vobec ma neboleli prsia ani som ich nemala napate....raz som brala jedny ant, tabl,,{nepamatam nazov}a vtedy ma strasne boleli prsia, nezniesla som ani podprsenku, strasna bolest, tak neviem cim to je teraz zeby zle tabletky?ale vravia ze novynete su naprosto tie iste ako mercilon,,,len ina znacka a drahsie,,mozte mi prosim poradit,,ci mam zacat brat druhe balenie na druhy tyz, a pockat co dalej,,???dakujemmmm

babusenka

no preto som ich zmenila, pretoze som v uk a doslo mi uz balenie a tu novynete neni len mercillon,,,,to je jediny dovod preco som ich menila ,,,a to viem ze su tie iste len iny vyrobca,,,len nechapem bolest v prsiach ked som ju nikdy nemala pocas 5 rokov co som brala novynette...

severanka

novynette a mercilon je úplne to isté... len od iného výrobcu, nerozumiem prečo si menila...

prsia ťa teda nebolia zo zmeny... skôr z menštruácie

alzbee

Ja si myslim, ze este pockaj, ako to bude dalsi mesiac, ci dva...ale najlepsie asi spravis, ked zavolas na gyndu a popytas sa.