Farba na vlasy (modra, zelena...)

Príspevok v téme: Farba na vlasy (modra, zelena...)
kuku7890

ahojte,

uz dlhsiu dobu si chcem dat spravit melir bud nejaky zeleny alebo modry (mozno skombinovat) nie ale nieco totalne blaznive, neni som punkac:) tak ma napadlo, ma s takymito farbami niekto skusenosti,viete kde sa daju zohnat? kadernicka ma len modru ale dost tmavu nevyraznu. musela by som si teda doniest. ako som ale hladala na internete, nikde som nenasla ziadny internetovy obchod ktory by taketo farby ponukal. hladala som aj po obchodoch, nikde nic. najlepsie by bolo keby to bola slovenska internetova stranka, z ciech to objednavat nechcem. ale keby sa nic ine nenaslo, pri najhorsom moze byt aj to. velmi pekne dakujem:)

alic3

podla mna je vela moznosti: tie metalove obchody, tetovacie studia, webstranky, ebay... znacky: manic panic, punky colour, jarome russell...

alexandraaaa

na nete :) ja som mala,aj modru,aj zelenu,aj oranzovu aj ruzovu..no ale ja som punk :) tak s tych stranok som objednavala

EMMA1313

aha ... a neviete, či sa nepredávajú aj melíry takéto farebné ? akože také jak sa dáva bloňďavý, taký čo sa nevyzmýva ....

jankaaaaaaaaa

neviem poradit konkretnu znacku, ale taketo farby s takymito odtienmi predavaju aj v tetovacom studiu, alebo v obchodoch s kadernickymi potrebami.. ale! tieto farby chytaju iba na peroxidom odfarbene vlasy, teda na uplne svetly - biely vas. ale zase z takychto odfarbenych vlasov sa farby rychlo vymyvaju. nevydrzia tak dlho ako tie klasicke farby. ale treba vyskusat

EMMA1313

prosím, tie farby DIRECTION, koľko asi vydržia, chcela by som modrú tú farbu, ale keby to vydrží aspoň 2 mesiace ... neviete mi poradiť takú, čo dosť dlho vydrží? prípadne, kde by som ju zohnala ? vopred ďakujem :-)