Skúsenosti s HAK Novynette

lucka

Ahojte,ja novynette uzivam uz vyse roka a je to super,jedine prvy den mi bolo trochu blbo,ale nic viac. O tom starte som ani nepocula a je to jedno,ktorou tabletkou zacnete,hlavne aby tam bol den kedy naozaj zacinate,aby ste sa nepomilili. A este,trochu sa mi zvacsili prsia,ale nepribrala som,plet sa mi zlepsila a chut sa milovat ma tiez nepresla (co hrozi pri vela tabletkach). Takze tak:))

michelle

ja som ju mala ako druhu po loette, ktora sa uz nedovaza na nas trh a za 4 mesiace co som ju uzivala, tak som pribrala a uplne sa mi zhorsila plet

ps: zacina sa tou tabletkou, na ktory den ti vychadza start (napr. ak v utorok, tak zacnes tou tabletkou, pri ktorej je skratka ut)

danushka

Prave dnes som si bola vybrat Novynette z lekarne. Trosku ste ma nastrasili tymi prispevkami...
Chcesm sa opytat, ako je to s fajcenim? Ziadne konkretne vyjadrenia som pri tom nenasla.
A este jedna otazka. V brozurke je napisane, ze zacnite tabletkou, pri ktorej je napisane START, haha, ale ja to pri ziadnej nemam. Tak som usudila, ze treba zacat tou, co je najviac v lavo v prvom rade. Hm? DAKUJEM

no

aj ja som mala to spinenie cely prvy mesiac co som zacala uzivat hak ale druhy mesiac to bolo vpohode...viacerym babam sa to stalo

lole

Ahoj kacka.
Aj ja uzivam LOGEST a nemam absolutne ziadne vedlajsie ucinky. Som s nim velmi spokojna. Patri medzi najmenejhormonalne antikoncepcie.Stoji 774,-SK/3 mesiace.

sparkley

Ahojte..aj ja som zacala uzivat Novynette. Beriem ich uz vyse tyzdna od prveho dna menstruacie a stale sa mi objavuju krvave stopy..ako slabá menštruácia a slabé bolenie v podbrušku. Je tomu uz 9 deň. Chcem sa opýtať, či to takto býva len zo začiatku, či sa to potom upraví. Tabletky beriem pravidelne. Je to moja prvá HAK.O xvílu odchádzam do zahraničia a chcela by so predísť problémom. Dakujem

latiffa

ja uzivam Novynette teraz 2 mesiac,...pretoze moja antika akosi nieje v lekarnach....niekedy mam pocit ze som naladovejsia ako predtym,takisto je to aj s vahou,...ale ked si viac zacvicim"...je to zas ok...:))

supka1

bo mne ich predpisal gynekolog ale este som nezacala brat a nechcem pribrat bo uz teraz mam trosku vacsie brusko..bolo by mi treba schudnut ale este som nevymyslela ako a nechcem zase nic nejest cele dni