mikrodermbrázia

delphia

mikrodermabrazia je vynikajuca na akne, len akurat nemozu byt v aktivnej faze - t.j. hnisave vyrazky.
lady m ja vykonavam mikroderm., ak mas zaujem, ozvi sa.

lady_m

noo take miskovité sú....tak ja v košiciach nikde....no ved aj mňa toto štve že sa to poriadne neda zakryť..:(noo a aj tak vydno že tie jazvyčky mám...inak može sa to robiť aj ked sa mi ešte občas tvorí akné?

kacena 2

A čo povedal lekár,vybral ti len mikrodermabraziu?Dcera brala mikrodermabraziu v Esteticu so serom v kombinácii aj s laserom,bolo to drahšie,ale tváričku má teraz peknu.

ach jjajj

ja som bola v banskej bystrici.a mas tie jazvicky hlboke?lebo mne hovorili ze to zalezi aj od toho ci su vypukle alebo su take miskovite a velmi zalezi aj od typu pokozky a cim su starsie tym to ide horsie.ja som mala uz dost stare jazvy.a ty by si do akeho mesta chcela ist?este vraj aj laser je dobry niekomu. rozmyslam ze este skusim ten.strasne by som sa chcela tych jaziev zbavit lebo ani makeupom sa to neda dobre zakryt:(

lady_m

HMM..NOO A TO KDE SI BOLA ?..MYSLíM, žE V AKOM MESTE?....NOO VED O žE AJ JA MAM JAZVIčKY A Už LEN SLABé AKNé....

ach jjajj

ja som na nej asi pred rokom bola lebo po akne mi ostali skarede jazvy na tvari.bola som na siestich procedurach (jedna stala300sk) a po mesiaci zase na siestich. a vysledok? ziadny! takze mne to bolo uplne na nic zbytocne som vyhodila peniaze.ale aby som ta uplne neodradila kamoska na tom tiez bola a pekne jej to vyhladilo tvar lenze ona nemala jazvicky ale mala take slabe akne.