Chalani páčia sa vám uplne malé prsia????

katty192

chutná diskusia:DDD
včera bola super akcia, dve krabičky kondómov a za to ste dostali relaxačného pavúka a ak by ste chceli ešte nejaké erotické pomôcky pre partnerov, tak (to mi povedal kolega) sú aj také rajšple na chrbát, kefy, či čo to je...;)

nerozumiem

nerozumiem co tu este riesite. chlapi povedali jasny nazor - stredne velke pevne prsia. nerieste inteligenciu a podobne zvasty, teraz ide o vzhlad.

mnamka257

ja sice nie som chalan, ale aj tak ti nieco napisem-ak ta chalan naozaj miluje tak je mu uplne jedno ake mas prsia...pokial si ale chalan zaklada iba na tom , tak mu ide iba o telo

zeti

ceky ma pravdu, mne sa tiez zda tato tema uzavreta, muzi tu jednoznacne vyjadrili svoj nazor. Baby, nerieste uz tolko svoje prsia,raz niekde napisal jeden chalan, ci muz - \"to je jedno ci su prsia male ci velke, hlavne ze su nejake\", tak sa mi to pacilo a je to take pravdive, ze si na to vela krat spomeniem. Patrim k tym s plochym hrudnikom, ale nikdy som to neriesila a nikdy to nebol problem co sa tyka muzov, naopak to dokonca aj ocenuju.Treba si vybarat spravne oblecenie a je to. Fakt sa neoplati venovat tejto teme neprimeranu pozornost. Muzov zaujimaju a pritahuju na zenach fakt ine veci.

ololooo

ceky: myslim, ze tema je definitivne uzavreta az vtedy, ked ju uzamknu admini alebo ked sa posunie daleeeeekooo dole a uz si ju nikto nevsimne:)) ved tato bola zalozena len pred par dnami, tak nevidim nic zle na tom, ze vyjadrila nazor:)

ololooo

ikuska: myslela som to tak vseobecne, nie konkretne ako odpoved na tvoj komentar:)), lebo aj v inych temach, co som si o malych prsiach citala, tak nejedna holka tam pise, ze radsej budem plocha, nez prsnata a tupa. Akoby to bolo automaticke, ze ked ma baba nadelene v dekolte, tak nema nadelene v hlave :-/ proste mi to pripada byt take, ze na jednej strane budu na take stihle, respektive akurat baby s prsiami zundrat, ze su namyslene, hlupe a na druhej strane im (podla mna v skutocnosti) zavidia...

ikuska

nie ja som nrpovedala,ze stihla ci prsnata proste kost;))) musi byt tupa
za mnou sa tiez otacaju az mi to vadi a tiez mam hore co ukazat(ked si dam vystrih) a postavu som si tvrdo vymakala v posilke a poctivo cvicim dalej
myslela som to tak ze nejde len o prsia ale aj o povahu tej/toho dotycnej/dotycneho... a o inteligenciu a podobne;)