Zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve

veronika7989

dobry den....som vyucena predavacka a idem predavat vakuovo balene korbaciky...potrebujem si vybavit zdravotny preukaz..doktorka mi povedala,ze potrebuje neake potvrdenie od zamestnavatela...neviete ake??aa naco jej to vlastne bude??prosiim poradte mi niektoo...dakujem

katkazv

Prídeš k doktorke a povieš čo chceš. Popýta sa ťa aké infekčné choroby si prekonala. Mne robila výter z nosa, z hrdla a z konečníka (ten som si robila sama doma).Výsledky boli za pár dní a keďže nič nezistili dostala som preukaz. Inak som neplatila nič.

SOFFA

u mna to prebiehalo asi tak,prisla som k doktorke ze potrebujem zdravotny preukaz,a ona mi tam dala peciatku bez vsetkeho....ziadne vyteri,informacie ci som netrpela ziadnou chorobou alebo zltackou,nic...zaplatila som asi300sk to bolo pred 5timi rokmi.

lubinka25392

ahojte ano vsetci co potrebuju zdravotny preukaz co robia v potravinarstve pridu ku doktorke poviete ze ochcete da vam taku palicku na vyter z konecnika niekde to robia asi doktorky a nieke vam povedia ze doma a na druhy den to jej odnesiete ziadne halouplne sukromie a bodka a vydava sa to na jedenrok a kazda doktorka co tak nerobi vyda ho lentak je nezodpovedna..

majka28

moja lekárka mi vydáva zdravotný preukaz na 1 rok. Hygienička v našom meste mi povedala, že to podľa zákona nesmie robiť. Keď som to oznámila lekárke, jej odpoveď bola: Mňa zase hygiena pokutovala preto lebo dávam preukazy na dobu neurčitú.Poraďte mi prosím

ifka1

my nasich pacientov zbytocne neprehaname a nestresujeme so zbytocnymi vysetreniami.pozname ich dostatocne na to, aby sme ich takychto veci usetrili.

Aduliena

No moje nervy, neviem, čo z toho robíš takú vedu. Ak by ti aj spravili výter z konečníka, tak čo? Svet sa nezrúti, aspoň budeš vedieť , že si ok. Zoberú takú špajlu, strčia do konečníka a je to. Trvá to pár sekúnd.

majka__

no prepac severanka, pocujem to prvykrat v zivote, ze sa robi vysetrenie konecnika. viem, ze by mala mat dotycna osoba hygienicke minimum (napr. predavacka potravin a podobne). ked som bola u lekarky pre zdravotny preukaz, tak mi nijake vysetrenie konecnika nerobila. a co viem o niektorych ludoch, ta ani im...