čierne bodky

petkamarykay

ahojte ja som poradkyna mary kay..urcite vam rada pomozem..;-)vysledok sa vam bude pacit

piste na petrarinaldi@gmail.com

Demi_:)

Ako tá emulzia vyzerá ? Tiež by som poprosila nejaký presnejší názov.Mal to ešte niekto v tvojom okolí a zabralo mu to tiež tak dobre ? Ako si mala rozšírené čierne bodky ? Na celej tvári,alebo len na určitej ? Ďakujem. :)

severanka

kajka: nie každý má pár stoviek eurášov na Mary Kay, i keď nepochybujem o tom, že je to kvalitná kozmetika...
ja osobne by som možno skúsila ten Garnier... zatiaľ si na ňho len brúsim zúbky ale časom si ho možno aj kúpim :)))

k tomu detskému mydlu... umývam si ním tvár od narodenia :D ničím iným... a pleť mám dosť biednu... :((

karioll

tie cierne bodky su uhry,cize mazom a spinou upchate vyvody z koži.
treba sa umyvat najlepsie detskym mydlom a obcas sa nahriat parou,potriet benzinalkoholom,v lekarni asi 2 eura stoji,a jemne vytlacit,potom zasa vydezinfikovat

katusicek

pre lody :
U mna si velmi pochvaluju na cierne bodky kozmetiku Origlame mame ju v katalogu ..
Ak by si mala zaujem vyskusat alebo sa nieco opytat
Napis kludne na :katusicek@gmail.com

kajka36

Mila Lody,
hlavne je cistit si tvar rano aj vecer kvalitnou kozmetikou. Ja som skusala zakladnu sadu kozmetiky Mary Kay a cierne bodky boli prec a nevratili sa. Na ich stranke www.marykay.sk si najdi najblizsiu kozmeticku poradkynu, ktora Ti velmi rada vyrobky vyskusa a poradi ako sa o plet starat.

pre lody

ja som si teraz kupila garnier, cistiacu emulziu, je to na cierne bodky a na jazvy po akne....uplna parada, za styri dni, po bodkach ani stopy!!!! vrelo odporucam, mne to fakt pomohlo.