Stamping nail art alebo pečiatky na nechty

Príspevok v téme: Stamping nail art alebo pečiatky na nechty
luculiiik

Ahoj babky-žabky! Má niektorá s týmto skúsenosti? Naozaj to funguje, či moc ani nie? Pečiatky sú originálne (KONAD), ale sú aj v lacnejšom prevedení. Niekde som čítala, že fungujú rovnako. Je to tak, či radšej od neoriginálnych ruky preč? A musím za každú cenu použiť špeciálny lak alebo to má rovnaký efekt aj s bežným lakom? Ak by náhodou niekto nevedel, o čo sa jedná: -odkaz odstránený-
Ďakujem za odpovede. :)

MirkaNitra

Konad je predrazeny a funguje rovnako ako aj ine. Ja mam lak na pečiatkovanie NTN a je super.Dosticky z nechtovyraj.sk mam odskusane a nemam najmensi problem. Stoja ani polovicu co tie znackove. Ale nech si kazdy kupuje co chce....ja len ze na tomto sa usetrit da

darusik

Ahojte,

Pri peciatkovani sa mi casto stava, ze sa neprenesie obrazok z platne na peciatku. Viete poradit cim to je, prip. kde robim chybu? Mam peciatky Konad aj Moyra. Z peciatkovacich platni som strhla folie.

vejka558

Ahojte, ja som kúpila odtiaľto: www.bestdarky.cz alebo www.xdarceky.sk to je to iste iba slovenska stránka....je to tu za super cenu..najprv mi pečiatky nešli, nadávala som, že čo som to zase kúpila za somarinu...neotláčali sa poriadne...a to mám kúpené špeciálne laky od essence. Ale chcelo to iba prax a postupne to šlo lepšie a lepšie...Strávila som nad tým asi 2 hodiny :D :D Mám biely a čierny lak..s bielym mi to ide horšie...a skúšala som aj obyčajný...taký sýto červený...s ním to fungovalo tiež...len musí ten lak byť hustejší a silno pigmentovaný...:D

rusanu

a ešte jedna informácia - ja mám sadu od číňana, za 0,70 E a funguje perfektne, tak nepreplaťte a neobjednávajte drahé,lebo platíte len za značku ..... :-)

rusanu

dievčatá,ktorým to nejde možno preto,lebo na doštičke je jemná fólia,ktorú treba odstrániť, tiež som sa trápila pol hodinu, kým som náhodou došla na tú fóliu. Inak to funguje aj s obyčajným bežným lakom,netreba špeciálny :-)

simonka85

Ahoj tak isto sa pripajam na značke nezálezi, ja mam peciatky aj laky z nechtovyraj.sk tam je aj najvacsi vyber a je to uplne rovnake, len tam som ich kúpila za polovicu. Raz som si skoro nevšimla a na dosticke bola folia, skoro uplne neviditelna :-)

muchotravka

set od essence je dostupny len v drogeriach, kde ma essence dva stojany, cize tu - HM TESCO - BA Petržalka, Lamač, OD na Kamennom, SNV, BB, OD KE
- Teta drogéria - Košice OC Galéria, OC Optima, Nové Zámky
- Bardejov - drog. U Fecka
- Hlohovec - Rempol

alebo na eshope www.mel.sk

suziii781

baby, neviete ci aj v Trnave sa da kupit peciatka aj s dostickami.. videla som uz aj znacky essence ale v Dm-ke som to nenasla..