Ake su idealne miery na 160cm?aspon priblizne

Iva_

Ja mam 160 a vahu 54 kg, obvod pasa 74 a obvod bokov 97 a lekarka mi vravela, že mam idealnu vahu a postavu k výške :-) a nepripadam si vôbec tučna, tak akurat.

amadias

bud so sebou spokojna.precitaj si tanto clanok a mozes byt rada ze aj ty si tak nedopadla:Vo svojich piatich rokoch váži už sedemdesiatpäť kilogramov pri výške stopäť centimetrov a pre rodinu predstavuje dievčatko hotovú pohromu. Za jeden týždeň skonzumuje malý jedák vyše 10 kíl ryže, 24 vajec, 5 kíl zemiakov a k tomu vypije minimálne liter mlieka za deň.

loli2

podla mna je dolezita symetria tela. co na tom, ze mas o par cm viac a si pri sebe? to nevadi. musis byt symetricka a pevna, ziadne ochabnute svalstvo. a potom hlavne sympaticka a s dobrou naladou. moja kamoska ma 80 kg a 165 a vsetci za nou saleju, lebo je pozitivna a sympaticka holka s nadhladom. sice sa tiez snazi cvicit, ale nejde vsetko zo dna na den. skus byt so sebou spokojna. ak schudne 2 kg, na tele to nemusi byt ani vidiet, lebo sa odvodnis. pohyb a strava, to je zaklad. male porcie 5x denne a zacat ranajkami, aby sa rozhybal metabolizmus.drzim palce

ellie

lenka, preco ma byt intrak prekazka? hybat sa mozes aj tam, aj ked by si uz len mala rano alebo vecer spravit niekolko brusakov ci drepov alebo si stiahni nejake cvicenia z netu, ci kup dvd alebo napriklad zacni chodit vzdy po schodoch.. a z tej stravy, ako si pisala, dones si nieco vlastne a ak uz musis z toho nezdravsieho, tak si daj mensiu porciu..

lenkaaaaaaa

no vies problem je ze idem na intrak zachvilu a tam no nvjm strava to bude nic moc same maso a nedzrave veci,ale ja si nabalim ovocie zeleninu jogurty a tak:),ale s pohybom nvjm ako bude ked bude skola,ale teraz idem na dovolenku tak tam chcem schudnut aspon 2kg

suzenka

no a co ti brani v tom aby si nieco so sebou urobila? hm? uprava stravy a viacej pohybu a kilo za tyzden v pohodicke dole..samozrejme nie hned zo zaciatku a nie stale